Čudný výrastok na konečníku

Príspevok v téme: Čudný výrastok na konečníku
12345

Chcel by som sa opytat ci to moze by zlata zila,ked sa mi asi pred rokom urobil taky vyrastok pri konecniku,ktory ma rozmery asi 0,5*0,5 mm,a vyzera asi ako fazula,alebo co,no proste vychadza to z tela ako bradavica,alebo tak nejako.vobec to neboli ani na dotyk ani to nekrvaca...a hanbim a zaroven aj bojim sa s tym ist k lekarovi,a ani neviem ku ktoremu by som mal zajst...ci k normalnemu,alebo urologovi,...pri stolici problemy nemam.

Ignac

Každý výrastok je zasobovaný živinami a krvou , keď obmedzíte prítok krvi tento nádor alebo divé mäso vyschne rana sa zrastie a výrastok odpadne sám.Treba požiadať skúseného chirurga aby Vám tento výrastok podviazal, tak aby sa zabranilo prítoku krvi.Dbajte na to čo pijete. Ak nebudete piť vodu ktorá Vás nebude čistiť tak sa to objaví na inej časti tela.Pri odrezaní výrastku môžu sa nekontrolované divé bunky dostať do krvného riečišťa a stanu sa blúdivými a môžu zaparkovať v oslabených zápalových častiach tela a zmeniť sa na zhubné.Mnohí starý múdri doktori vypozorovali, že skoro všetky choroby sú z nachladnutia.

jj aa rr kk

dobrý den. nad konečníkom sa mi spravil výrastok. mam dva mesiace po po pôrode.nikdy pred tým som to nemala.vyzerá to ako divé mäso. neviete čo to je_

AMINKA

MAM TIEž VýRASTOK NA KONEčNíKU AKO PíSAL (12345) V TVARE FAZULE ALEBO NIEčO TAKé NEBOLí MA TO A ANI NIč MYSLíM žE MáM TEN ISTý PRíPAD AKO ON NO NIESOM SI ISTá A BOíM , (HAMBíM) SA STýM íSť K LEKáROVI NEVIE NIEKTO O čO MôžE íSť? VOPRED DAKUJEM ZA ODPOVEDE

xy2559

ja to mám tiež, bola som s tým u gastroenterologa, som si myslela že to je vonkajší hemoroid.vyšetril ma a povedal že je to pozostatok po hemoroide.je to vraj iba kozmetická vada a neodporučil mi s tým nič robiť ani odstrániť.takže sa neboj choď na vyšetrenie, vôbec to nie je hrozné akurát mu ukážeš zadok.

odbornik

"S" aky suvis ma slezina s travenim a podobne?Slezina je ludovo povedane "cintorinom" erytrocytov,kde sa "stare" erytrocyty rozpadavaju mimo krvneho riecista.S travenim nema slezina absolutne nic spolocne.

S

Janík prosim Ta,moze byt vyrastok u 1.5 rocneho dietata tiez sposobeny tou oslabenou slezinou? Tu akupunktura asi nepripada do uvahy, da sa aj nejak inac posilnit?Dakujem

S

ahoj, ked Ta to vobec neboli ani pri stolici a ked to nema farbu ako zila,tak to asi zlata zila nebude.My mame tiez takyto problem, moj syn to ma uz rok. Ked mal po roka tak mu to tam vyrastlo, gastroenterologicka nam povedala, ze je to cast sliznice konecnika. Misko ma problemy s travenim,ma malo traviacich enzymov a vsetko mozne ho nafukuje, stale sa pucil a v tom obdobi mu to vyslo. Malo by sa to samo vstrebat ked sa upravi travenie,co sa uz aj upravuje, ale ten vyrastok este nie.Janík niekomu radil s podobnym problemom akupunkturu,myslim,ze to bola oslabena slezina.Drzim palce