Čudný výrastok na konečníku

Príspevok v téme: Čudný výrastok na konečníku
12345

Chcel by som sa opytat ci to moze by zlata zila,ked sa mi asi pred rokom urobil taky vyrastok pri konecniku,ktory ma rozmery asi 0,5*0,5 mm,a vyzera asi ako fazula,alebo co,no proste vychadza to z tela ako bradavica,alebo tak nejako.vobec to neboli ani na dotyk ani to nekrvaca...a hanbim a zaroven aj bojim sa s tym ist k lekarovi,a ani neviem ku ktoremu by som mal zajst...ci k normalnemu,alebo urologovi,...pri stolici problemy nemam.

delphia

ale je v to rozdiel. vyrastok je vyrastok. nie je to ziadna rana- nemokva, nekrvaca, iba si ho tam nahmatas. v podstate nerobi ziadne problemy, len treba dodrziavat zvysenu hygienu a nevyzaduje ziadnu odbornu liecbu.

a zive maso je predsa rana. moze krvacat pri stolici a nakolko ide o chulostivu oblast- pritomnost e coly- ranka sa infikuje, nehoji sa, mokva, zapaluje sa,... treba to riesit na chirurgii lokalnou liecbou.
...ale ani neviem preco ti to pisem, vsak pises, ze ty nepotrebujes ponaucenie... ale netusim, ako si mohla moju jednoduchu otazku zhodnotit ako nejake ponaucenie?..ale vsak nech..

Jaaaaaa

Delphia napíš rozdiel... ja vtom žiadny nevidím...vyrastok z masa je to isté a som si žiadala o radu nie o pounaučenie...!

Jaaaaaa

Ahojte tak ja som mala tiez mesove vyrástky na prsníku a aj v okolí zadku tie som si odtrhla lebo mali milimeter, po pôrode mi pri konečníku vznikol tak asi pól centimetroví výrastok z kože, bola som u gynekologičky a povedala že to mam hemoroidy tak mi predpísala z dubovej kory masť a plus poslala ma ku chirurgovi, bolo mi trápne ako som sa dala na štyri pred ním, ale on tvrdil že to nič nieje nejaká žila čo vyšla von počas pôrodu a nedoporučuje to odstrániť.. Stále má svrbí zadok, umývam sa stale, ale nejde mi do hlavy čo to môže byť...čítam tu na nete o víruse HPV ale nato sa to nepodobá to moje je ako živé maso, jeden doktor tvrdí jedno druhý druhé... Kto poradí?

xcfa

ahoj, ja mam tiez taky akoby vyrastok, visiacu bradavicu na konecniku. neboli, len obcas ked pouzijem drsnejsi papier, trosku krvaca.. nemyslim ze je to hemoroid, je to prilis malicke..ozaj ako taka bradavicka. neviem co s tym, ani co to je. a k doktorovi sa aj hanbim, a aj neviem ku ktoremu by som s tym vlastne sla..

Luxury

mamuska - to bude asi zlata zila - behni doktorovi, ukaz ritku a on ti da cipky, prejde ti to....nehanbi sa, len ti to pomoze, ved o nic nejde , je to iba ludske telo, kazdy ma take...

mamuška

Od pôrodu mam problémy s konečníkom ako keby mi išlo sklo cez zadok a teraz najnovšie sa mi objavil malý výrastok na konečníku. Prosím poradte mi čo mam robiť hanbím sa ist k lekárovi

169/69

1321 Áno môže to mať aj 15 ročný.Hemeroidy vznikajú nielen pri pôrodoch ale stačí aj to ak máš problémy s vyprázdňovaním.Teda čím ťažšie ide stolica von tým väčšia pravdepodobnosť že budeš mať hemeroidy,ludovo "tkatá žila"
Choď do lekárne a pýtaj masť na hemeroidy.Natri vždy po kúpaní.Mne to pomohlo.