Cukrovka

ellen77

Chcela by som vas poprosit, nasla som tu predvcerom taky pojem : "Berksonov?" protokol. Teraz sa neviem k tomu vratit, lebo som si to neulozila. Nevie mi niekto z vas blizsie vysvetlit, co to je?Diki

DiabetikIvo

To: sam

Ak sa Ti to nepodari, pripoj sa zajtra na moje ICQ:572033413 a skusime to spolu.

Na ICQ budem online cca od 7:45 do cca 16:00

ellen77

ahojte vsetci, nevie mi niekto povedat, moze s cukrovkou suvisiet aj zmena čuchu? Resp. čuch nerozlišuje vône a pachy, všetko mi rovnako "páchne" po horkom??... tak divne, neviem to popisať, čo je to za pach. Podobne mam zmenenu aj chuť, hlavne sladke jedla mi chutia "horko".

sam.

ano ten formulár je veľmi jednoduchý, a vypĺňal som aj "Sledovať legislatívnu oblasť"(ine právo)...dokonca aj titul pred menom aj za menom som si pre istotu vyplnil a potom som to dal ULOZIT,ale ked tuknem na tu nasu hromadnu pripomienku (v lavo tuknem na Verejnost,potom v pravo na aktualne hrom pripomienky a potom dole v pravo je nasa hr pripomienka)tak napise furt toto :
Nemáte vyplnené niektoré potrebné údaje vo vašom profile. Podporenie hromadnej pripomienky vyžaduje, aby ste ich mali vyplnené.
a ked tuknem na "Môj profil a nastavenia" tak vsetko co som vyp=lnil a ULOZIL tam opat chybuje,nie je to tam...a tak som to spravil dokola asi 5x
takze niekde je chyba...nema sa nahodou potvrdit niejaky potvrdzovaci email po zaregistrovani?..v emaili taky link nevidim..

DiabetikIvo

To sam:

Tej roboty s prihlasovaním je oveľa menej ako s napísaním pripomienky :-)

Keď sa prihlásiš na stránku svojim prihlasovacím menom a heslom dostaneš sa na stránku kde je "Moje konto" a tam si zvolíš "Môj profil a nastavenia" a si na stránke s formulárom ktorý je potrebné vyplniť, abz si mohol pridať hlas.

Ten formulár je veľmi jednoduchý, neviem či si vypĺňal aj "Sledovať legislatívnu oblasť". Nie je tam síce napísaná žiadna poznámka akože si tam treba povinne vybrať aspoň 1 oblasť. Ja tam mám zvolené "Iné právo". Ostatné položky sú myslím celkom logicky vyplniteľné...

sam.

nechce mi to svina vziat po zaregistrovani moje doplnovacie Prihlasovacie a osobné údaje,ktore su potrebne k potvrdeniu tej spominanej hromadnej pripomienky...roboty jak na kostole z tou jednou pripomienkou

RNG

hypoglycemia moze nastat bez pouzivania inzulinu len pri nedostatocnej funkcii pecene vytvarat cukry(neoglukogeneza)
Inac to ma plno ludi. Taki musia jest castejsie cez den, aby si udrzali hladinu cukru dost vysoku. Pomocne na regeneraciu pecene su sylimarin a alfa lipoicka kyselina, na hospodarenie s cukrom a jeho vyrobu vytazok z byliny Lagestromia speciosa.

RNG

eng, to je bezne lekarmi rozsirovana loz, ze DM2 moze mat hypoglykemiu bez pouzitia inzulinu. DM2 znamena, ze sa ti bunky neotvaraju na signal inzulinu tj cukor ti zostava v krvi a mas stale privysoku hladinu. Do toho ti este pecen vyrobi dalsi(glukoneogeneza) takze hovorit o hypoglykemii v DM2 je mozne len pri umelom prinuteni buniek absorbovat cukor z krvi velmi vysokymi davkami inzulinu(nasilne)
Ja viem o com rozpravam, lebo nielenze citam okolo toho uz 16 rokov alternativnu medicinsku literaturu(tj ine lekarske zdroje nez bezne), ale s nou uz uspesne bojujem dlhe roky bez inzulinu a NIKDY som nemal nizko cukor.

eng

RNG, nesúhlasím aj nie diabetik môže mať Hypoglykémiu...

A DM2 tiež. Zana91 nepíše či jej babka používa nejaké perorálne antidiabetiká (tabletky) alebo inzulín. Aj DM2 môže byť na inzulíne... :-)