Rosalgin - naozaj pomaha na gynekologický vytok?

inazlina

rosalgin je len tahák na prachy - je to totálny humus, vyhni sa mu. uprednostnila by som výplachy a čaje z rebríčka obyčajného alebo iných bylín.a zo stravy von sldké, kávu, alkohol a korenité záležitosti. pridať probiotiká, živé jogurty.

Monika1984

baby preto mnohe mate problemy po uzivani Rosalginu, lebo po vyplachu treba nasledne pouzit aspon 3-4 dni aj cipky na obnovenie vaginalnej flory!!!
gynekolog mi to vysvetloval: "ano, Rosalgin je dobry , zaberie, vylieci posvu niekedy aj od bakterii an ktore by bolo treba antibiotika, ale..vyhubi aj to dobre co v posve ma zostat.." a preot tie cipky...uz somtu o otm daval temu davnejsie a upozornovala baby na to ale akurat tak ste sa mi s prepacenim vysrali precitat si to a len ste ma zdzubali!
verim gynekologovi co povedal, lebo ked som Rosalgin pouzila a nie raz! a nedala som si nasledne cipky posva mi zostala upne sucha a stipala ma pri styku

pauli 73

všeobecne výplachy pošvy môžu narobiť viac škody ako osohu, mne rosalgin vždy navodil pálenie v pošve a nevyriešil problém :(

zufalaAla

tu vodu treba prevarit poriadne a zamiesat to az do vlaznej vody tesne pred vyplachovanim, inak to nema ucinok!!!...

meggy10

ja som rosalgin pouzivala po porode na ranu lebo ma velmi bolela vzdy pri sprchovani som sa tym splachla a pomohlo aspon na trosku prestalo boliet:D

mirka29

Chcem sa spytat, pomoze mi Rosalgin aj vtedy, ked ani antibiotika nezabrali na zapal posvy? Asi som brala tie nespravne, neviem, ale gynekologicka je uz "zufala" stale ten zapal nie a nie znicit...... Uz neviem co robim zle... poradte mi prosim nejaky osvedceny recept, bojim sa totiz, ze ostanem sterilna..... mam trosku vytok, bielo-zlty, ale nic ma nesvrbi, ani nepali... menstruaciu mam pavidelne.... dakujem

alzbee

Mne nepomohol...a hlavne ma uplne sral ten neprakticky princip pouzivania...
Lupatko: a preco ho chces riedit s destilovanou vodou? daj normalnu podla mna..