Rosalgin - naozaj pomaha na gynekologický vytok?

dianka.1

vytokmi som trpievala niekolko rokov. az po liecbe u dr. albertovej sa konecne karta obratila a mam pokoj. vyskusala som predtym vsetko mozne, hlavne menila som gynekologov a uzivala rozne lieky. o nej si uz urcite pocula, ja som sa napr. o nej dozvedela na tomto fore. tiez ju tu niekto odporucal a vyskusala som. tie vselijake maste a tabletky vratane vaginalnych boli o nicom. na chvilu pomohli ale nie na dlho.

nikusa1989

ja som práve vyšla zo sprchy po prvom aplikovaní rosalginu a neviem či to tak má byť, alebo nie, ale mam z toho taký dosť nepríjemný pocit, nie je to typická bolesť ale také..čo ja viem, mám pocit plného mechúra a pritom je uplne prázdny, tak neviem či to nejako stým súvisi, aj ma to dá sa povedať trošku páli vo vnútri..keď ste ho vy použili, nič ste necítili?

akinom007

demetera/ presne tak, mali by ot povedat, ja mam nastatsie dobreho lekara ktory mi to vysvetlil hned ako mi rosalgin odporucil. ale prisla som na to aj sama raz ked som si sprvaial vyplach rosalgynom a nemala som doma kupene ziadne cipky na obnovu flory v posve, uplne som bola totalne sucha, nedalo sa mi dnu dostat ani len prstom stuahnuta, proste bolo citi ze treba nieco na obnovenie..

demetera

mam tiez skusenosti s rosalginom na taku domacu rychlopomoc len to fakt vo vynimocnych pripadoch tym ze sa zbavite bakterii ci vytokov stracate aj tie obranujuce bakterie a okamzite ste nachylnejsie na hocktory virus tak ako pisala monika treba si hned nasadit cipky..len zas zaujimave je ze preco vam to nepovedia v lekarni ja som sa to tam tiez nedozvedela..