Rosalgin - naozaj pomaha na gynekologický vytok?

Bejka8

Dievčatá, ak máte záujem, môžem Vám predať Rosalgin 5 ks, pôvodná cena:10,11 e a ja Vám ju predám za 5 e,

Nikus613

Ahojte baby, Rosalgyn je naozaj super vec. Mne hlavne pomaha ked mam vytok a svrbenie. Dolezite - jedno pouzitie nestavi, ja ho pouzivam ked mam problem aj tri dni za sebou rano a vecer.

eve30

aplikovala som si prvy raz rosalgin a neviem, ci mam tu flasticku aj stlacat, ci len cakat, ako to same bude tiect... a trikrat som to prerusila, lebo som potrebovala cikat... teraz citim trosku palenie... neviem, ci je to dobre, ci mam pokracovat a ci to robim dobre :(

sasha

Ahojte,
prosím vás, chcela by som sa spýtať či po použití Rosalgin roztoku a následne (resp. po pár hodinách)po použití čipky je bežné pociťovať mierne pálenie alebo je to náznak, že mi niečo z toho nesedi..Nemáte niekto podobné skúsenosti? Možno že, to zle aplikujem.
Ďakujem vopred za radu

InnerWorld

ahojte, kedze tu pisete o vytokoch,chcela by soms a opytat,ci je normalne,ked ma zena vytok permanentne okrem menzesu?

emanuelita

ja používam gyntima probiotické čípky...a hej dá sa aplikovať dovnútra jedine pomocou irigátora ale ked chceš len zvonku oplachovať tak môžeš tak ale to je myslím zbytočné plytvanie práškov...takže si ho musíš dokúpiť :)

sasha

Ahojte,
chcela by som Vás poprosiť o radu,
prevažne všetky spomínate, že po Rosalgine sa majú aplikovať čipky, viete mi poradiť nejaké voľnipredajne resp. s ktorými máte dobré skúsenosti?
A taktiež sa chcem spýtať, či sa dá roztok aplikovať jedine za pomoci irigátora, nakoľko som si ho nezakúpila a chcela som už Rosalgin vyskúšať. Neviem prečo ma o irigátore neinformovala lekárnička...Dakujem pekne

jhakj

pomoze to, mne to pomohlo, ale kombinovala som to s vag. tabletami. ale myslim ze vyplach je fajn lebo to vsetko z teba vyplavi a dezinfikuje zatial co tableta nie...