znasilnenie ci nie?

ellyy

ano to oblecenie a zakony su zbytocne!!!....podla mna si to mala riesit tak ze si mala ist na policiu a hoci aj dnes alebo zajtra...!!!! a nenechat to tak

zuzula11

Lola - si kruta! Ved ten chalan nebol "cudzi clovek" ... Ja by som skor Katuske povedala, ze nech radsej nepije, ak nie je s niekym, komu uplne doveruje ... A urcite to nahlas! Mna nejaky taky cudak napadol pred domom mojich rodicov, zhodil na zem a zacal obchytkavat ... zacala som vrieskat a on sa zlakol a utiekol ... Stalo sa to pred 12 rokmi a doteraz mam v sebe strach pred cudzimi chlapmi, davam facky, ked sa ma niekto dotkne (okem manzela, samozrejme)... Drz sa, Katuska, a urcite chod s tym na policiu, mozno ked toho chalana potom oslovia, zlakne sa a uz nikdy nic podobne nevyvedie ...

sisa72

Mne sa stalo niečo podobné.. dokonca mi dohodila to ho dotyčného moja kolegyna a po ceste ma chcel znasilnit.. snažila som sa utiect no nevedela som otvorit dvere.. bola to strašná skusenost no ja som sa ubranila a z auta utiekla..ked som došla domov bola som cela roztrasena a povedala som to rodičom.. brali to že to zveličujem a ved nič sa nestalo.. na druhy den som hovorila kolegyne čo sa mi stalo a ona že ved on je tyky.. bola som na nu nahnevana, ale ona to brala ako srandu no mne to vobec nepripadalo srandovné..

lola26

Načo tebe už radit si už pomohla predtym si mala rozmyšlat nie teras a pisat tu o radu mama ta neučila cudzim znamym nesadat to aut len všade chod chon s kamoškou hmm isto ti to vštepovala už nič total si všetko dodrbala hned policiu lekar pohotovot urazov dfunguju kolko mas nie nahodou 15 mesto 20 tieš ti nie si registrovana a ty ostatny si tu len doberaju jeden druhého načo už teba riešit riešia oblečenie a čo mo nič už len dufam že aspon jej lieky proti tehotnosti inak bude ocinko no lepšie to že ho poznaš horšie by bolo keby len malo poznala a ani presne nevedela ako sa vola a kde byva

katuska000

ty koksooooo....človek tu potrebuje poradit a vy tu riesite oblečenie....... a zákony....mna asi drbne :(((((((

ikvac

pokial dotycny idiot nebude trestne stihany, tak by si mu aspon mohla znicit reputaciu. pokial si s nim v jednej partii, zverejni to o nom, ale nie naraz, ale postupne, aby to nevyzeralo, ze si vymyslas. povedz to jednej-dvom-trom kamaratkam a ono sa to pomaly vyplavi na povrch. a dotycny, aj ked bude tvrdit ze to nie je pravda, bude mat po chlebe a normalnu babu si uz nenajde :D