Pre muzov: ako vydrzat dlhsie pri sexe?

luboB

Ahojte, vyskusajte kegelove cviky, dobra je aj tantra masaz, kde sa chlap uci pracovat so svojou energiou a istym spôsobom oddialovat ejakulaciu a predlzovat vydrz. Ked clovek citi, ze sa blozi k vyvrcholeniu tak je potrebne to rozdychavat hlbokym dychanim cez usta. Co mne este pomohlo je podporit svoju muznost roznymi bylinnými preparatmi, ktore obsahuju bud Macu, Tribulus, Zinok, Selen, Mairu Puama, Arginin a podobne zivota-budice. Skuste si prelistovat www.intimnenakupy.sk

Jovanka

mojmu manželovi pomáha sprej zo superlove neviem si spomenúť na názov, ale je v takom tmavom obale a pomáha k lepšiemu prekrveniu

Andinds

Start with yourself in terms of health: sport, food etc. As for sex, there a lot of thing to prolong your sexual intercouse: foreplay, sextoys, pillis.. Don't be afraid to try out new things - www.europe-pharm.com

Kristina33

Ahojte chcem sa s vami podelit o skusenost.Boli sme s priatelom u lekara na zakladd jeho dolhodobej predcasnej erekcie problem sa vyriesil tym ze mu dal tabletky ktore vykon predlzili a konecne si to viem uzit aj ja nie len partner poradila som sa aje vhodne ak pred sexom partnerovy pri axime co je zaciatok penisu spojjeny tenkou zliazkov napichnete slabucko dezinfikovanou ihlou tym sa znizi prietok tekutiny ktora sposobi predcasnu ejakulaciu.nie vsak u kazdeho to mlze fungovat ale predsa za skusku nic nedate.napiste ci pomohlo ahojte