Pre muzov: ako vydrzat dlhsie pri sexe?

sin

No neviem...ja ked nedycham, tak sa ani neurobim...viem si to tak oddialit ako len chcem. A to som bol zaciatocnik. A doteraz tak fungujem. Ked som mal sex prvy krat, tak prvy krat som vydrzal 20minut :) A pri tom mozem mysliet na to ake je to dobre a stale sa ovladat :) Je pravda, ze som sa niekolko rokov predtym tym zaoberal a sex som studoval ako samouk len teoreticky. Som stastny, ze sa mi to hned na prvy krat podarilo aj praktizovat. Som stastny :)

marko

suhlasim s lukym.mysli na nieco co ta nevzrusuje,na nieco absurdne,ale bo tiez zacni tak zhlboka dychat,ale tak nenaapadne ;o))

karol

Neviem koľko máš rokov a aké skúsenosti, skôr to vypadá, že začínaš. O nejakom zatnutí som v živote nepočul. Nie je podstatné, koľko vydržíš, ale či uspokojíš partnerku, psychicky aj fyzicky.

luky

najprv vystriekne az tak ochabne:) ... to viem, ze casom a pravidelnym sexom...lenze pocul som napr, ze sa da zatnut myslou nejaky sval, co to oddiali a pod...mysliet na nejake normalne veci, nevzrusujuce a tak...a ako dlho je asi vasa vydrz? priemerna?

karol

Tak v prvom rade, dúfam že Ti najprv vystrekne až potom ochabne. Ináč by to bola porucha erekcie. S pravidelným sexom a vekom je výdrž dlhšia.