Pre muzov: ako vydrzat dlhsie pri sexe?

kubiakkkkk

Potreboval by som poradiť nejaké tabletky alebo niečo.. čo mi zlepši vydrž a erekciu.. na čo najdlhšiu vydrž... aby som sa neurobil

anymax

Ja mam taky problem že vidržim pri sexe z mojou partnerkou tak 15 min a Prosťe to snou nič nerobi necitim z nej ziadnu sexuanu chuť

till23

Moj nazor je taky, ze cim castejsie, pravidelnejsie budes sulozit, tym lepsie si vypestujes vydrz. Ked som mal novu priatelku , tak zo zaciatku som mal podobny problem, ale tiez je dobre striedat pohlavny s oralnym sexom, uz ked citis, ze mas na male, tak ho vyber , zacni priatlku robit ustami alebo rukou a potom skus zmenit polohu, to uz su take efektivne zlepsovaky. Prajem prijemny strk :)

ello

Chceš vidržať dlho chod viackrát za sebou ja to robim zvyčajne do 1 hodinky a pol 4x a potom už nevladzem ani ja ani on ... hoci frajerka by par kol zvladla. neviem ako ale par krat sa mi stalo že som držal hodinu a nič zomna nešlo vačšinou to bolo už druhe kolo ked sa to stalo.Kamarat viem že držal skoro 3 hodiny a to mal sex asi len 3tí krat v živote :). U každeho z nás to je iné.Ja sa nehambím zato že nevidržim dlho ale zopakujem to parkrat a priatelka je spokojná :)

xyxy

Luky, tento problém vekom zmizne.Ty však to chceš riešiť teraz.Skús pravidelne masturbovať, malo by to pomocť.Keď som bol mladý, mne to pomohlo.

riso

jeden sposob by bol aj zacat cvicit tantru......je to problem mysliet na daco ine pri sexe ked mas pri sebe sexi zenu.....kazdy si musi najst svoju metodu..... pocitanie je dobre potom ked myslis na to co budes robit potom jak skoncite.... je vela moznosti len ich treba oskusat....a co najrychlesie lebo zeny neznasaju rychlovku na pet minut a potom ciga na balkone....

sunnysweetie33

prerusivana suloz..nasjkor oral a ruka,potom styk..ale prerusovat to..to je najlepsie,co mozes urobit,aby si vydrzal dlhsie..

sin

No totiz mne ide v prvom rade o to uspokojit partnerku a az potom seba. Tak sa snazim aby si ona prisla na svoje. Ja som druhorady...