Skúsenosti s HAK MERCILON!

nice j

ahojte.mercilon som si dala predpisat u lekara s dovodu velmi bolestivej menstruacie,skaredej akne pleti a hlavne som bola zamerana,aby som po nej nepribrala:-)je to moja prva antikoncepcia a beriem ju od januara.bolesti nemam uz ziadne:-)plet bezchybna:-)no a schudla som uz 7kg:-))no a to normalne jem,aj sladke:-Psom spokojna a myslim si,ze je to uplne super antikoncepcia.mam 24 rokov.papa

giovana2475

ja som brala rok a pol.nepribrala som,ale prsia sa mi dost zvacsili ci pred menzesom dost boleli.krize ma tiez boleli.ale nakoniec som ich prestala brat,lebo som prestala mat chut na sex.

moni_usa

Mercilon som brala skoro 8 rokov vratane rocnej prestavky po 6tom roku. Nemala som nikdy ziadne problemy, dokonca aj ked som sem-tam vynechala tabletku. Pocas uzivania mi zmizli predmenstruacne bolesti a menzes som mala okamzite pravidelny aj po vysadeni. Ziadne zmeny vahy ani nalad. Mierne zlepsenie pleti a kvality vlasov. Odporucam.

mici311

ahoje,mercilon uzivam treti rok,prvy,druhy bol v pohode,nepribrala som ani gram,prave naopak,za prvy rok som schudla 14kg,za co vdacim hlavne mercilonu,no tento treti rok mam tak ako aj niektore z vas bolesti prs,nafuknute brucho,pokles libida a hlavne caste migreny,kvoli ktorym mi odbornici odporucaju vysadit mercilon,pretoze mi len zosilnuje bolesti hlavy.Chcem sa preto spytat,ci nahodou niektora z vas nemate skusenosti s chemickou atk,ktora sa aplikuje cca 10min pred pohl.stykom,vo forme gelu alebo peny,chcela by som vediet na kolko je spolahliva,aby som predisla neziaducemu otehotneniu

ketinka

Baby mne sa zda ze uz velmi dlhu dobu som akasi nafuknuta,este mam neustale same zapaly,vytoky a podobne,pritom gynekologicky je v3e v poriadku a straasne som pribrala na bokoch a pritom sa stravujem zdravo a nejem tolko. Moze to byt prejav tejto antikoncepcie????????

imika

ja som brala mercilon skoro 2 roky,prvy rok bol ok,ale po roku ma strasne zacali boliet prsia a mala som ich raz take velke a aj krize ma zacali boliet.ine priznaky som nemala,ani som nepribrala ani nic,mala som peknu cistu plet co bolo super.ale urcite by som mercilon uz nechcela

ketinka

Caute babz,ja tiez beriem Mercilon uz 3 roky a tiez mam ten pocit ze nejaka som nafuknuta a hlavne mi narastli boky a pritom papam dost malicko a len zdrave jedla. Takze asi skusim tu novu atk. Qlairu alebo ziadnu,lebo mam caste infekty a bolia ma neskutocne nohy a to m8m predispoziciu na trombozu,takze asi tak...