Skúsenosti s HAK MERCILON!

evuli

caute, akurat mi doktor predpisal marvelon, neviete kolko stoji, a ci je to dobra antikoncepica, mam trochu krcove zily, myslite ze je to problem?

veronika

Ahojte!ja užívam mercilon 4 mesiace a neviem si ho vynachváliť!!je úplne skvelý nepribrala som, nemám zmeny nálad...myslím, že tie zmeny nespôsobujú len nálady, ale aj to ako sa človek zobudí=)))môžem ho len odporučiť!!!

pravda je taká...

gabib- jasne že si spôsobuješ zlé nálady ty, že pripustíš tej hnusnej hak, aby ti ich vyvolala prípadne znásobila.. aj žracie stavy, ked pripustíš aby si ich praktizovala.. dobre že si si to priznala, ale pokles libida máš tiež kôli sebe??? podla mna toto všetko spôsobujú UMELE HORMONY HAK ... dobré ránko:-))))

gabib

uzivam Mercilon cca 10 rokov, takze mozem spokojne po rokoch povedat, ze za vsetkymi zmenami nalad, ci vahy som si mohla sama. Pokial si pamatam, na zaciatku som sa tiez velmi sledovala - takze ak ju uzivate kratko zda sa vam, ze priberate, mate zle nalady...ale niekedy sa staci pozriet vonku z okna, je tam hnusne a zlu naladu ma hned kazdy bez ohladu na HAK :-) Jedinu vytku by som mala na pokles libida...ale aj to sa da poriesit:-)

pufa

Ahojte, ja uzivam Mercilon uz asi take 3 roky a musim vam povedat, ze som s nim nesmierne spokojna. Nepribrala som ani gram, prave naopak, schudla som. Neviem, ci je to prave tou HAK, ale to je asi jedina antikoncepcia, kt. mi vyhovuje.

taniko

Caute...beriem Mercilon už 11 mesiacov a začala som z neho krvácať.Už druhý deň krvácam...nie špiním.Ako slabá menštruícia kde ide tmavá krv.Neviete poradiť?máte s tým už niekto skusenosť?Tabletky som neprerušila beriem stále ešte mi ostáva 7 dní do menštruácie.Poradte...pls.

bubka 27

Ahojte ,ja užívam Mercilon cca 6rokov,pred 5 mesiacmi som mala 3 mesačnú pauzu.Pribrala som asi 2kg,ale keď sa človek krotí,vždy sa dá nad hmotnosťou udržať kontrola.Som spokojná,až na časté výtoky.Lekárka mi urobila snáď milión vyšetrení,všetky dopadli negatívne,žeby to bolo z tých tabletiek?Ťažko povedať,lebo aj cez 3 mesačnú pauzu ma výtoky nepríjemne trápili.Skúsite niečo poradiť???