manzel chce dalsie dieta, ja nie

Príspevok v téme: manzel chce dalsie dieta, ja nie
zuzula11

Pomozte niekto, neviem, ako dalej! Mam 35 rokov a dve deti vo veku 5 a 7 rokov, dievcatko a chlapceka. S manzelom sme povodne chceli 4 deti, ale po 5rocnej materskej dovolenke ma to preslo. Dari sa mi v praci, mam cas venovat sa detom ...Neberiem HAK, kombinujeme ratanie plodnych dni a prezervativ. Zatial nam to stale vyslo, pretoze mam pravidelny cyklus. Pred pol rokom sa vsak veci zmenili. Manzel odmieta pouzivat akukolvek ochranu, ze on chce babatko. Uz som dvakrat brala postkoitalnu HAK, lebo sme mali nechraneny styk, ked som bola na silnych liekoch. Velmi sa kvoli tomu hadame - budi ma v noci a ja v polospanku unavena neviem oponovat. Ak sa ohradim, napada ma s tym, ze ved co hrozne sa moze stat, ked vydata zena otehotnie ... Ja uz nechcem dietatko! Tie roky doma s detmi, samota, pribrate kila, k tomu prekonana bulimia ... Pradepodobne mam endometriozu (cakam na vysledky), vazne problemy so zlatou zilou, a neskutocne zle PMS. Jednoducho sa mi uz nechce sediet tri roky doma a vstavat 10x v noci k babatku. Co robit? Vzdy som bola proti HAK, ale zacinam uvazovat o injekcii (lieky by mi asi drahy zobral), no viem, ze ho tym vytocim ... Nejaka rada?

darika

a mozem vediet kde si?nemusis to tu pisat,lebo ten panko sa obuje este aj do toho.Irsko-anglicko?staci ano alebo nie.

vikinaa

darika, to ti verim, ze by ti bolo smutno. Aj my sme daleko od domova a mame len seba, tak sme na seba velmi naviazani.

darika

Vikinaa
manzel pride za nami,ale nie na tolku dobu,aj ked som sa pred chvilkou inde stazovala,ze uz teraz mi je smutno a to sme spolu stale.Sem tam ide na tyzdnovky,ale nemame tu nikoho,tak by uz bolo ine peklo,keby sme sa mali hadat este aj daleko od domova.
A co sa tyka teba,zeny sa musime vzdy o niekoho starat.Ci je to uz dieta,manzel,alebo zvieratko.Hlavne,ze nam je to vratene.

darika

Citaj poriadne chlapce.Lebo si si asi nevsimol,ze vzapati som okomentovala aj to,ze som to napisala aku das na to reakciu.

darika

INKUBATOR

TO TA POSLEDNA AKO JA?PROSTITUTKA S CUDZINY?SI ZABUDOL CO SI O MNE NAPISAL?ALE SOM S CUDZINY,TAK UZ NEVADIM ANI AKO PRISTITUTKA?
BOZE,VED TY SI ESTE HORSI AKO HOCIKTORA ZENSKA CO JE NA PRACHY.

vikinaa

darika a budete tie dva mesiace od manzela a syna odluceni, oni tam ostavaju? My sice deti este nemame, ale o manzela sa teda staram aj ja:)

inkubator

darika,

to by tu potom ani jedna z vas nemala muza a trpela komplexom bez muza. Pred chvilou si pisala, ze menis stale muzov a to podla mna komplex rozhodne je.

darika

BABY,PROSIM VAS,INKUBATOR ZIADNE 3 ZENY NEMAL.TO JE TEN JEHO KOMPLEX BEZ ZENY,PRETOZE ICH NENAVIDI,TAK SI TO KOMPENZUJE TU A ESTE TYM,ZE SI 3 ZENY VYMYSLI.VOBEC NA TO NEREAGUJTE.

vikinaa
dakujem,ale ja viem byt aj zla.Som sice v cudzine,ale len kvoli praci a nie tak dlho.Momentalne sa staram o MANZELA a syna a vobec mi to nerobi problem.Proste mi nieco nevyslo,tak som kratku domu doma.V noci ale odchadzam na 2 mesiace domov,tak sa musim pochvalit.

inkubator

No ta posledna je celkom dobra, ale nie ja zo Slovenska. To mi staci len pozriet sa na forum, ako sa tu zeny dohodnu na tom, ze niektoru z nich muz uz nemiluje, a to bez toho, aby ho aspon raz v zivote videli a ta sa ide hned rozvadzat. ze sa nehanbite. Za take rady, ake tu mnohe davate by sa malo zatvarat. Ste este prilis nezrele na manzelstvo. Skuste si pockat do 60-tky a mozno pochytite trochu rozumu.

darika

Zuzula
Tak ja som teraz v takom soku,ze neviem co napisat.Aj ked nemusim,ale musim. ;-)
Vsetko si vystihla absolutne 100%.Si fakt spravna zenska a vies co chces od zivota.Milujes svojho manzela a preto rozmyslas nad tym,ci sa obetovat,alebo mu splnit jeho tuzbu.Ved aj ja,keby sa to stalo,viem,ze potom by som uz nerozmyslala,proste by som to brala a tesila sa.Ja ale beriem HAK,takze mne sa to nestane.Myslim,ze by si mohla teraz vyuzit situaciu a kym mate tu restauraciu a tu situaciu v nej stale v hlave,mohla by si to manzelovi pripomenut co povedal on a co jeho kamarat.A hned potom mu pripomenut tvoj zdrav. stav.Mam sama za sebou operaciu hemoroidov,takze presne viem o com pises.Ja si myslim,ze tvoj manzel nie je hlupak a je to rozumny chlap,ktory mozno pochopi,ale az na niekolky krat.Vzdy mu zopakuj to iste,ak by to spomenul.Ale mozno uz sam zacina chapat situaciu "babatka a odrastene deti".
V kazdom pripade,drzim palce.