otazka na zeny - zvecsie prs

Príspevok v téme: otazka na zeny - zvecsie prs
123typek

chcel by som sa spytat na vas nazor. pacia sa mi vecsie prsia tak D-ecka mi pridu akurat. Mal som holku ktora mala d-ecka a neviem je to velmi divne ale ked vidim mensie mi to pride ako keby tam nieco chybalo a preto sa chcem spytat na vas nazor co by ste povedali kebyze vam vas partner povie ze chce aby ste si ich dali zvecsit?? nemyslim tym po roku chodenia ale napr ked sa budete brat po par rokoch spolocneho zivota. je to podla vas az taka prehanana poziadavka ??? (mne osobne by napr nerobilo problem si dat spravit nejaku upravu kebyze to mojej polovicke spravilo radost)

katty19

no, nehnevajte sa na neho, dievčatá, v pohode, proste sa mu páčia prsnaté a je dobré, že to vie a určite takú nájde, lebo je ich dosť

123typek

neviem mozno sa to este zmeni ale to je tak ze ked sa pozriem na prsatu tak ju beriem uplne inaq ako taku neprsatu ja to neviem moc vysvetlit... skratka nemusi byt ani pekna zato taka s jednotkami dvojkami moze byt pekna mila moze mi s nou byt fajn ale proste mne to tam chyba :) a vedel by som si to s takou predstavit nejaky cas ale urcite nie cely zivot by som sa obzeral za prsatkami a to by nebolo asi moc dobre

2 alzbee nj ja si skusim najst taku ale to vies takych nieje az tak vela ale urcite to najprv skusim.

ale ja by som jej to nepovedal po piatich rokoch ale niekedy na zaciatku (nie na prvom rande zase :) ) ale posnazil by som sa skor ako sa zamiluje :) ja som taky typ napr. aj byvalej som nikdy neklamal aj ked sa to niekedy nehodilo povedat pravdu
(napr som bol na operacii oci a myslim si ze oproti zvecseniu prs je to o dost neprijemnejsia operacia predsa len skalpelom do oka ked sa na to clovek musi pozerat (potom ta neprijemna bolest asi mesiac) no ale urcite kebyze to moja polovicka chce a veril by som ze to so mnou mysli vazne isiel by som znova :) )

alzbee

Myslim, ze tuto otazku ries az vtedy, ked si naozaj nejaku budes chciet vziat :D kazdopadne, je to velmi citliva tema a iste aj tu na fore si sa docital, ze mnohe dievcata sa kvoli tomu trapia...mna osobne by to asi dost zarazilo, keby mi to partner po niekolkych rokoch zrazu povedal, ze chce, aby som mala vacsie. Citila by som sa ranena, ze ci som sa mu doteraz v skutocnosti nepacila alebo co. Ina situacia by bola, keby aj sama ta baba uz davnejsie nad tym uvazovala a ty by si ju teda v tom podporil...ale ziadat to od nej...fuuu, no neviem...tvrdis, ze by ti nerobilo problem ist pod noz kvoli tvojej polovicke, ale vezmi si taku situaciu, ze ti baba dajmä tomu po 5 rokoch povie, ze chce, aby si mal vacsi penis, lebo jej sa pacia vacsie...asi by ti to nepadlo dobre, vsak? ja myslim, ze radsej si teda hladaj taku, ktora tie stvorky uz ma:))

jajka001_

ty si strasne mlady a privelmi ti zalezi na vyzore. ked si najdes frajerku s mensimi, tak ju budes brat taku aka je. ale ked si zatazeny na prsnatejsie, tak si asi najdes taku. ziadat po partnerke aby sa zmenila a isla na plastiku to je podla mna strasna drzost a neucta - predsa nie si vec, ale clovek. ale ja som stara skola, tak mladi to mozno vidia inak - plastika je dnes uz bezna vec.
ja ak by som isla na plastiku, tak jedine z vlastneho presvedcenia a nie preto ze to po mne partner chce.