meškanie menštruacie

Príspevok v téme: meškanie menštruacie
gabi

Ahojte.chcela by som sa opytat,ci je normalne,aby mi menstruacia meskala asi 5 dni,ked som predtym 1,5 roka brala antikoncepciu a teraz by som mala prvykrat dostat menzes bez tabletiek,lebo pred mesiacom som ich prestala brat a uz mi to meska.tak chcem vediet ci meskanie je normalne.Tabetky som prestala brat asi v polovici balenia.Dakujeeeem

ali

ja sa tiez pridavam k tym beznadejnym, ja som prestala brat asi v septembri a doteraz nic tak
ze dva tyzdne by ma neznepokojovali

aaaa

mala som podobny problem...vysadila som HAK...prvy mesiac mi menzes prisiel na cas...druhy mi meskal mesiac..doktorka mi pichla vyvolavacku a povedala, ze preto mi to meska, lebo vajecniky "zleniveli"....

antianti

Caute kočky,ak chcete poradit alebo aj sa nadobro zbavit tohto problemu,mam pre vas nieco co pomohlo aj mne a ďalším kočkám s rovnakým problémom.
Zmente to ak môžte a zavolajte :
0902 442 743

janka

Ahojte ja mam taký problem že mi menštruacia meškava aj 2.masiace ale antikoncepciu neuživam,bolievaju ma aj vaječniki niekedi len jeden.a mavam taky čudní vitok čo to može byť?Prosííím poraťe mi niekto.

kylinka

Ja som ju vysadila pred mesiacom a pol, meska mi to 2 tyzdne...kamoske to meskalo mesiac a pocula som o pripadoch, kedy to zena nedostala ani po pol roku...

lu

ja so vysadila tabletky pred troma mesiacmi a menzes som zatial dostala len jeden krat aj to mi gynekolog musel pichnut dve vyvolavacky. neviete ako si dat po tabletkach cyklus do poriadku?

gabi

tak dufam ze mne sa upravi skor,lebo sa babätko este nechystam mat,a tabletky som vynechala preto,aby som si dala na nejaky cas pauzu,aby si telo neodvyklo od vlastneho cyklu neupravovaneho antikoncepciou.

maja

No , ja som po vysadeni antikoncepcie nemala menzes 5 mesiacov.Teraz je to skoro tak isto niekedy mi nepride tri mesiace.Aj ja by som chcela vediet co robit aby som mala pravidelnu menstruaciu.Dakujem

gabi

Joooj simi dakujem pekne,lebo fakt ma clovek bavy ci to dostane,alebo nie...takze nemusim ist este na gynekologiu vsak?