meškanie menštruacie

Príspevok v téme: meškanie menštruacie
gabi

Ahojte.chcela by som sa opytat,ci je normalne,aby mi menstruacia meskala asi 5 dni,ked som predtym 1,5 roka brala antikoncepciu a teraz by som mala prvykrat dostat menzes bez tabletiek,lebo pred mesiacom som ich prestala brat a uz mi to meska.tak chcem vediet ci meskanie je normalne.Tabetky som prestala brat asi v polovici balenia.Dakujeeeem

vi.p

danuska čo je to anemicka mne mam vravi ze mam cas ze ju dostanem ale ked ja sa bojim bo som chudsia ako moje kamosky a ja som najstarsia ale zase nesomstrasne chuda

danuska1406

rada vi.p mozno by stalo za pokus vysetrenie krvi ci nie si nahodou anemicka nakolko pises ze si velmi chuda. mala som ten problem po vysetreniach som zacala brat ferum a do 3 mesiacov som dostala caucau

cica

tento krat chcem poradit vi.p z toho si nic nerob je vela takych dievcat a nie je sa preco zarmucovat.nie je to hanba.a bud rada pokym to este nemas vela veci si usetrena.a oni nech si vravia co chcu ty im nedaj pocitit ze ta to zarmucuje.mas casu dost nie je sa do coho hrnut.najlepsie by bolo sa o tom porozpravat s tebe blizkym clovekom napr.tvoja mama.ak nie je tu aj linka dovery kde mozes volat anonymne.pa pa drz sa

cica

chcela som poradit gabi,ze podla mna je to normalne lebo predsa je to len dost velka zmena v organizme,ale najlepsie by bolo ist ku gyn.ak ti nepride.

vi.p

chcela by som sa spytať ze mam 13 rokov este nemam menstruaciu.No a komosky mi davaju najavo ze som este zasrana p a ze je to cuden ze nemam a som z nasej skupiny najstarsia.Keby som vela jedla mohla by som ju rychlo dostať .Som chuda