meškanie menštruacie

Príspevok v téme: meškanie menštruacie
gabi

Ahojte.chcela by som sa opytat,ci je normalne,aby mi menstruacia meskala asi 5 dni,ked som predtym 1,5 roka brala antikoncepciu a teraz by som mala prvykrat dostat menzes bez tabletiek,lebo pred mesiacom som ich prestala brat a uz mi to meska.tak chcem vediet ci meskanie je normalne.Tabetky som prestala brat asi v polovici balenia.Dakujeeeem

zufala

qui
dufam ze mas pravdu.. moc sa bojim..ani sapt nemozem...ach..sprosty stres....
skusim ten test ale asi odpadnem pri tom cakani

qiu

zufala
hodina je už dosť a spermie tak dlho nevydržia tak pravdepodobne to je v pohode ale pre svoju istotu si sprav tehotenský test.

zufala

ahoj mavam v podstate celkom pravidelmu nestruaciu, cca26-28 dnovu, v jedenasty den moho cyklu sme mali s pritelom intimnu chvilku,pohlavny styk bol bezpecny azarucene sa nic nemohlo stat, lenze asi polhodinu-hodinu potom sme sa este maznali ale bezochrany a nedopatrenim do mna vnikol ale hned ho ho vytiahol. Mam stachlebo je uz 29 den a ja nemam menzes mam priznaky ako vzdy..zvecsene,bolestive prsia ...ale menstruacia nikde! nemyslim si ze mozem byt tehotna:(...moze byt naozaj stes prisinou meskania!? prosim poradte naozaj mi je z toho na nic a mam strach

evula

ojoooj, tak taky bezpecny sex budem mat az ako starenka :-) a dovtedy budem musiet teda riskovat ten "nebezpecny" sex :-)

monika0000

jajaj,babenky..
to myslite vazne???
ano,VI.P,ked budes vela papat,priberies a mozno aj dostanes..
IQ hojdaci koniiiiiiiikkkkkkkk....

fiona

Ahojte, myslim, ze je jedna z najvacsich hluposti ktoru ludstvo vymyslelo je antikoncepcia. Ako je uz viackrat uvedene, meska potom nielen menstruacia, ale poskodzuje sa vela inych vnutrnych organov. Ale pravdepodobne vacsinu z Vas zaujima len to, aby ste mohli mat \"bezpecny sex\". Avsak to, ze neotehotnies, neznamena a nevypoveda nic o bezpecnosti. Antokoncepcne tabletky rozhasia organizmus na tolko, ze potom minimalne rovnaky cas, kolko to uzivas potrebujes na obnovu a \"znormalizovanie\". Prekvapuje ma, ze lekari o tejto skutocnosti informuju len tak malo. /Asi maju za to provizie, ked predpisuju nieco co skodi ???? / Prajem Vam vsetkym, ktore prechadzate podobnou skusenostou ako meskanie menstruacie, nehovoriac o inych tazsich javoch, aby ste hladali to, co je ozajstna bezpecnost.