Aky paplon?

Príspevok v téme: Aky paplon?
avinida

Idem si doma vymenit paplony. Povodne som mala stare paperove, ale rozhodla som sa ich vymenit. Volba padla na umelu antialergicku vypln. Ponuka je ale siroka. V beznych paplonikovych obchodoch maju klasicke celorocne paplony slovenskej vyroby - myslim firmy Scan z Mikulasa, ktore stoja do 4o eur. Su vsak aj lacnejsie varianty, ktore dostat v hypermarketoch a tie sa pohybuju do 3o a ovela mnenej eur. Neviem vsak ake su tie zahranicne kvalitne, tak mi poradte prosim ak mate niekto nejake skusenosti s tymi nasimi resp. tymi lacnejsimi. Dakujem.

cajik

My mame doma scanquilt,boli sice drahsie,ale material sa mi zda byt super. Su dokonca antialergicke a neviem co vsetko este. su lahucke,pritom v zime hreju a v lete v nich nie je horuco :)

avinida

Ja som alergik, nie sice na perie ale na travy a tak a preto su pre mna umele vlakna zdravsie. No len vybrat si spravnu znacku neviem...

jajka001_

co tak vlna? ja umelinu neznasam, najradsej by som si kupila perove. nesetri na tom, neoplati sa ti to. ked uz umele tak nech je to naozaj kvalita.