Aky paplon?

Príspevok v téme: Aky paplon?
avinida

Idem si doma vymenit paplony. Povodne som mala stare paperove, ale rozhodla som sa ich vymenit. Volba padla na umelu antialergicku vypln. Ponuka je ale siroka. V beznych paplonikovych obchodoch maju klasicke celorocne paplony slovenskej vyroby - myslim firmy Scan z Mikulasa, ktore stoja do 4o eur. Su vsak aj lacnejsie varianty, ktore dostat v hypermarketoch a tie sa pohybuju do 3o a ovela mnenej eur. Neviem vsak ake su tie zahranicne kvalitne, tak mi poradte prosim ak mate niekto nejake skusenosti s tymi nasimi resp. tymi lacnejsimi. Dakujem.

hedviga1884

Ja som ho kupila manzelovi nie je to pre vsetkych ale ti co takto spavaju je to super vec lebo su zakrytý a pritom vo svojej oblúbenej polohe aj vela deti tak spava

lucka81

Kamoska ho má a nevie si ho vynachvalit ze konecne ma paplon s ktorým sa zakryje a spi v oblubenej polohe bez toho aby mala holy chrbat

Veronika125

syncek sa tiez vzdy odkope a neviem co s nim dcerka je este malicka tak spava v spacom vaku a tiez riesime dilemu aky paplon jej vymyslime ked sa do vaku uz nezmesti :) rozmyslam nad 100% bavlnou alebo aloe vera

zlatica12

Moje deti sa obe odkopávaju a uz som rezignovala ich chodit vkuse zakryvat tak ze v detskej izbe je ako v saune aby neochoreli

Klara154

Gabika no moj sa tiez vkuse odkopáva a to má len 3 roky skúšali sme väčší paplón ale ani to pomohlo tak ze len viac kurime aby mu nebola zima