Aky paplon?

Príspevok v téme: Aky paplon?
avinida

Idem si doma vymenit paplony. Povodne som mala stare paperove, ale rozhodla som sa ich vymenit. Volba padla na umelu antialergicku vypln. Ponuka je ale siroka. V beznych paplonikovych obchodoch maju klasicke celorocne paplony slovenskej vyroby - myslim firmy Scan z Mikulasa, ktore stoja do 4o eur. Su vsak aj lacnejsie varianty, ktore dostat v hypermarketoch a tie sa pohybuju do 3o a ovela mnenej eur. Neviem vsak ake su tie zahranicne kvalitne, tak mi poradte prosim ak mate niekto nejake skusenosti s tymi nasimi resp. tymi lacnejsimi. Dakujem.

hedviga1884

áno je lahký ja som teraz objednala este jeden ked ze aj dcera ho chcela a mozem povedat ze lepsi a kvalitnejsi paplon som este nemala

Táničkaaaaaa

Aj ja som tam kupovala paplony a aj obliecky avankuse je to super obchodik s kvalitnými vecami :) vrelo odporucam :)

Sona345

Ja som dala prednosť dvom paplónom - zimnému a letnému. Stálo ma to možno viac peňazí, ale minimálne nemám problém, keď chcem paplón vyprať. Vždy mám náhradu :-) V zime sa vžy teším, až vytiahnem svoj teplý paplónik do ktorého sa možem zamuchlať a v lete cez seba prehodiť ľahkú prikrývku, ku ktorej sa len pritúlim

milada11

Ja som kupovala paplóny pre deti do veľkej postele. Chcela som vyvarovacie, keďže sú alergici a popri nich sme sa zviezli aj my s manželom. Objednali sme 4 paplóny z e-shopu www.prespanok.sk a mala som vybavenú celú rodinu. Ak hľadáte dobrý e-shop, možem len doporučiť. Veľký výber za dobré ceny

simona123

My teda máme paplóny bez diery, aj keď to vyzerá zaujímavo. Objednali sme si stredne hrejivé, aby sme nemuseli investovať do letných a zimných a spáva sa nám dobre. Odkladáme ich len pri letných horúčavách ale to asi každý. Vtedy by sa nám hodil skor nejaký chladivý :-)

hedviga1884

aj ja mám aloe vera a je fajn lahky a dobre sa pod nim spi sranda ako moze jedna diera v paplone zlepsit spanok :)