Aky paplon?

Príspevok v téme: Aky paplon?
avinida

Idem si doma vymenit paplony. Povodne som mala stare paperove, ale rozhodla som sa ich vymenit. Volba padla na umelu antialergicku vypln. Ponuka je ale siroka. V beznych paplonikovych obchodoch maju klasicke celorocne paplony slovenskej vyroby - myslim firmy Scan z Mikulasa, ktore stoja do 4o eur. Su vsak aj lacnejsie varianty, ktore dostat v hypermarketoch a tie sa pohybuju do 3o a ovela mnenej eur. Neviem vsak ake su tie zahranicne kvalitne, tak mi poradte prosim ak mate niekto nejake skusenosti s tymi nasimi resp. tymi lacnejsimi. Dakujem.

Peter214

Vôbec to nie je nonsens mne to vyhovuje, spávam na boku a konecne sa poriadne vyspim, ked nevies o com nezapajaj sa a neutazaj ludi

Klara154

keby ti ten paplon nevyhovuje tak sa z neho dá spravit klasický paplon zazipsujes a mám obycajny paplon bez diery.

mala_sovicka

Beriem že som ho nevyskúšala a neviem ale stoji dost € a co ak mi nebude vyhovovat tak ho odlozim a co z toho no nic len minus na ucte

Peter214

Ja som bol tiež najprv skeptik že je to len marketingovy tah ale najprv som si o tom čital a dostal som sa k odporucaniu od ortopeda preco to odporuca a tak som to obejdnala a teraz na to nedam dopustit vyspim sa nebudim sa na zimu ci na teplo a to ze mam vonku nohu z toho paplona je vlastne termoregulacia :)