Pleseň na koži

jany

mozte mi niekto prosim vas pomoct taktiez mam tie biele flaky na hrudi a chrbate skusal som aj ten octovy kupel ale zatial nic.. za kazdu radu
dakujem

iman

Áno červené, ale už miznú. Najprv sa mi urobil červený fliačik, ktorý bol suchý, začal sa zväčšovať, a potom sa mi rozširili po hrudi malé červené. Pýtala som sa kožnej, tak tá mi povedala že je to pleseň, aj na nete som našla, že je to tak.

mentolka123

červené??? Ja mám skúsenosti, a nielen ja, ale aj veľa kamošiek malo pleseň, vždy na hrudníku alebo chrbte a boli to biele fľaky, na tých miestach sa neopáli pokožka pri opaľovaní.... neviem, čo ti na to povedala doktorka? Lebo práve opálením vidíš, že biele fľaky zmizli ale pri červených, to neviem...

mentolka123

máš biele fľaky??? tie zmiznú, keď zmizne pleseň..... Mne sa to objavilo na konci leta, krásny čokoládový chrbát a na ňom biele fľaky, som myslela, že umriem...... mňa lekárka poslala na solárko, že ak sa biele fľaky opália, je dobre..... Ale vie ti to pozrieť aj pod takým špeciálnym svetlom.....

iman

Môžem sa s tým opaľovať? V solárku alebo na slnku? Liečim sa asi mesiac, už to mizne. O mesiac mám svadbu, tak to potrebujem doriešiť.

mentolka123

ahojky,
ak máš plesne na koži, znamená to, že sú aj v organizme, v črevách, obličkách, vagíne...... miest sa nájde veľa.... Treba prísne dodržiavať protiplesňovú diétu, ak chceš, pošlem mailom, okrem mastí, ktoré ti predpísala lekárka, sú dobré kúpele v octovej vode, prípadne síra - dostaneš v lekárni taký žltohnedý prášok, ale pokiaľ neodstrániť plesne z organizmu, bude sa ti to vždy vracať.... hlavne tie fľaky bývajú na hrudi alebo chrbáte....