Pleseň na koži

RNG

plesne zvonka znamenaju zaplesneny organizmus aj zvnutra. A tam je toho , hlavne v crevach , podstatne viacej.
Treba zobrat protiplesnovu/protikandidovu kuru a dietu, a nasadit miesto nich do criev probiotika,ktore potom vyrobia dost protilatok v tele na potlacenie plesni vsade inde.

kuka

plesne na koži? Odporúčala by som terapiu svetlom BIOPTRON, ktorá podporí hojenie kože. Tento druh liečby je čistý, bezbolestný a má jednoduché použitie. Je vhodná na rôzne ekzémy, herpes, hubové ochorenia nechtov a kože, infekcie... Viem poradiť...

tinulik24

Iman, neviem či som mala presne to isté čo ty, ale vyhodil sa mi červený flak na brade - bolo to aj také suchšie a občas to svrbelo - tiež mi kožná povedala že je to pleseň. Dala mi na to krém Imazol a ešte nejakú namiešanú masť z lekárne. Asi za 2 týždne mi to zmizlo. To bolo asi tak v marci. Teraz mám zase taký flak pod okom - tiež tie isté príznaky tak som si to začala natierať opäť tým Imazolom. Dúfam že zaberie...

giuseppe19

prosim ta mentolka123 a ako sa zbawit tich plesni aj z organizmu poznas nejaku liecby lebo mam podobne problemy....dakujem

giuseppe19

prosim ta mentolka123 a ako sa zbawit tich plesni aj z organizmu poznas nejaku liecby lebo mam podobne problemy....dakujem

Ivka 1

Jany pomaha ak to prestriekas sprejom aloe s propolisom, nechas posobit 15. min. a potom natieras propolisovym kremom. Viac info na maile.

- mira

Plesnim sa darí v prekyselenom organizme. Nejedz jednoduché cukry, mäso a vajcia, bielu múku a ovocie.
Na zmenu ph jedávaj zeleninu surovú, varenú kratšiu dobu ako 20 minút a kvasenú. Jedz celozrnné obilniny, semienka, strukoviny. Nejedz chemickky upravené potraviny.
Takto zmiznú plesne nielen z kože, ale i z vnútorného prostredia, i ďalšie mokroorganizmy, ktoré sú nežiadúce.

Opaľovnie plesniam vadí, i prevzdušnenie, preto sa opaľuj a
obliekaj si len odevy z bavlny. Nepoužívaj prekyseľujúcu chemickú kozmetiku.

RNG

Plesne treba potlacit roznymi antimikrobialnymi. Slnecne luce, najma ultrafilalove maju schopnost streilizovat rozne mikroorganizmy, takze pomahaju pri roznych koznych chorobach(samozrejme z mierou, 15 minut bez kremu denne staci, viac moze sposobit viac skody, nez uzitku. Protiplesnove su najma oreganovy olej, tiez kokosovy olej ciastocne.
Dobra zmes je dat do kokosoveho oleja oreganovy a citricidal tak aby koncentracia pridaneho neprekrocila 1 percento. Na nohach a nechtoch nie viac nez 2 %.
To by znamenalo dat do lyzice kokosoveho oleja(10 gramov) zhruba 4 kvapky citricidalu(60%) alebo 7 kvapiek GSE,
a 2 kvapky cisteho oreganoveho oleja(alebo 6 kvapiek candiminu=30% oreganovy olej)
Prosim nie viac, lebo moze doslova popalit kozu! Radsej menej!