Pleseň na koži

luky1.5

dobry den.mam taky problem ze sa mi na ruke pri lakti spravili 2 vyrazky bol som s tym u koznej a povedala mi zeje tto plesen.predpisala mi nejaky roztok a mas fucidin.lenze za par dni sa mi okolo toho spravili dalsie vyrazky a co je horsie mam ich uz aj po celom tele.svrbia strasne.je to urcite plesen ale chcem sa opytat kedze kozna ordinuje az v piatok ci nemate nejaky osvedceny recept.davam si na to canespor ako tak pomaha a snazim sa vyhybat cukru.jem kyslu kapustu a pijem vela stiav z grapefrujtu.dakujem

ja29ja29

Aj ja mam s plesnou dlho problemy hlavne na chrbte biele flaky candibene a podobne je len taky doplnok ku liekom ktore mi doktorka da vzdy pred letom neviem presny nazov ale su tot4ry tabletky 1dna sa dava za tyzden cize po mesiaci ich doberem na slnko nemozes ist do toho candibene a potom sa clovek opali do hneda a flaky su prec.A este jedna vec kozna mi odporucila nejake lieky aaj mydlo do toho kupit si v cechach klebo u nas su neni a nase lieky co pouzivame uz nemaju taky zaber aj plesne si zvikaju a su odolnejsie a preto ich chce oklamat:-)

TakNor67

Pardom, opravujem tu blbost co som napisal. Mal som skor na mysli, ze kozna plesnova infekcia neprameni z napr. normalnej crevnej flory a spravna vyziva ma vplyv na posilnenie imunity...

TakNor67

Ak by niekto mal plesen v oblickach/crevach, uz pravdepodobne nie je medzi zivymi. Je uplna blbost sa domnievat, ze sa dietou zbavite plesni z vnutra organizmu. Ak zvolite spravnu zivotospravu, posilnite imunitu organizmu, kt sa s koznou/vaginalnou plesnou vie lepsie vysporiadat.

efsun

mne ziadne masticky ani spreje nikdy nezabrali,zato pripravok zo síry-solfatan pro balneo-100%.Zapacha sirou,nemali by sa este 3 mesiace nosit sperky,pretoze zajdu,ale na plesne pomoze...ale pokial je plesen aj v tele,treba detoxikovat,pretoze sa po case ukaze opat...

nika-gb

chodte za svojou doktorkou nech vam predpise masticku CANESTEN(clotrimazolum)krem sa pouziva na lokalnu liecbu koznych ochoreni.Sprej CANDIBENE(dermalna roztokova aerodisperzia). A kupte si SOLFATAN (Prisada do kupela..vola sa to Salfatanova lazen..obsahuje to síru ale je to naozaj ucinne.pekny den

alzbeta459

ahojte ja mam ties taky isty problem mam na hrudy na bruchu na krku a na rukach supajuce sa biele flaky niekedy su aj cervene uz sa mi ti rosiruje po celom mojom tebe bojim sa ze budem mam ich aj na tvary chodievala som ku koznemu ale marne lieky masticky kupele nic nezabralo existuje nieco take co nato zabere ked je teplo stipeto ukrutne.rozmyslal som po vsetkych visetreniach ze pojdem na plastiku aby som ssa zbavila tich flakou je to na pohlad dost skarede a neprijemne pocula som ze pomaha na to konska mast neviem ci nieco take exsistuje poradte mi prejavili sa mi prve flaky po mojom potrate dietata mala som problemi z pecenou stale sa mi rosirovali flaky po mojom porode pol roka moje telo je skoro cele flakate zistila som ze mam hrube crevo chore a dotoho zlata zila pomozte mi dakujem

matway

Ak sa plieseň usadila v lymfatickom systéme, tak je to potom väčší problém, ako si myslíte. Použiť koloidne striebro, očistnu kúru hrubého čreva, detoxikacia pečene a potom celého tela, veľa tekutin je samozrejmosť, a v neposlednom rade použiť na hubenie patogenov frekvenčný generátor zapper.