Overena fungujuca dieta a popis.. kto sa prida?

Príspevok v téme: Overena fungujuca dieta a popis.. kto sa prida?
slawka

Táto diéta Vám pomôže prečistiť Váš organizmus a zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Na prečistenie organizmu je potrebné držať túto diétu dva týždne. Ak chcete pomocou nej najmä schudnúť, dodržiavajte ju dva týždne, potom nasleduje jeden týždeň pauza a znovu dva týždne diéta. Ak presne dodržíte pravidlá, schudnete za dva týždne 8-9 kilogramov (podľa rezerv), v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Pravidlá:
- je nutné vynechať cukor, soľ a alkohol. Namiesto cukru je možné použiť umelé sladilo.
- použítajte minimum oleja.
- nezamieňajte obed s večerou

Doporučenia:
- mnimalizujte prídavné látky ("E-čka")
- jablkový ocot EVA je bez "E-čok"
- kuracie prsia (narozdiel od šunky) neobsahujú žiadne "E-čka"
- 1 celozrnný rožok nahradí 50g celozrnného chleba
- čaj ALMADEN dostať v lekárni
- namiesto hlávkového šalátu možte použiť čínsku kapustu
- namiesto špargle možte použiť pór

1.deň PONDELOK

RAŇAJKY: čierna káva

OBED: 2 vajcia natvrdo, 2 paradajky, 1 celozrnný rožok

VEČERA: 1 prírodný rezeň kurací/morčací

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

2.deň UTOROK

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 1 prírodný rezeň kurací/morčací, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: 1 veľký ananás, 1 nízkotučný jogurt

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN

3.deň STREDA

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja

VEČERA: 10 dkg šunky kuracej/morčacej, 2 paradajky

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

4.deň ŠTVRTOK

RAŇAJKY: káva, 1 celozrnný rožok

OBED: 1 prírodný rezeň kurací/morčací, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN

5.deň PIATOK

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED:
2 paradajky, 1 celozrnný rožok
a.) 1 konzerva tuniaka bez oleja, hlávkový šalát, jablkový ocot
b.) dusená ryba, uhorkový šalát

VEČERA: 20 dkg šunky kuracej/morčacej, ovocie (okrem banánov)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

6.deň SOBOTA

RAŇAJKY: čaj s citrónom

OBED: 2 vajcia natvrdo, 2 paradajky, 1 celozrnný rožok

VEČERA: čokoľvek, v akomkoľvek množstve (ale netreba preháňať :-)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN

7.deň NEDEĽA

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 1/2 grilovaného kurčaťa, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: 2 špargle (varené), 2 paradajky, 1 celozrnný rožok, ovocie (okrem banánov)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

cup-cup

hah, táto diéta sa volá že Margita a je to čistá vražda. tak sa vám znechutia tuniaky, kura a celozrnné rožky, že už keď si na to spomeniete,tak vás napne. Držala som ju a nie raz. Schudnete síce pekne a celkom rýchlo, ale jojo efekt je zaručený. Tak vela šťastia :D

aviator

Tato dieta naozaj funguje, ak ju dodrzite presne ako mate budete spokojne a tie co pisete ze ste ju nevydrzali alebo sa do toho nejdete pustit preto lebo.. vyhovorky. toto je dieta ak chcete schudnut musite od niecoho ustupit .. ja mam s nou dobre skusenosti drzali sme ju rodine viacere a kazda sme schudli ..

nikaaaa

tak táto dieta ma nadchýna... :) neviem jak vy ale tá kava na ranajky je isto Super nápad...jak moze niekdo rano vyjst do roboty len s kavov v zaludku a potom na obed si dat vajcia????ved je to choore...ja som mala dietu a normalne poradkynu a stacilo mi kazde rano dat si nizkotucny jogurt s keksikmi bebe dobre rano,obed normalne,a vecer naposledy o 17tej jest zase nejaky ten cerealny rohlik s nizkotucnym maslom a kuracou sunkou...takze neviem no...

ribana

Overena fungujuca dieta kym?Overena ako,ked ju tu tak propagujes?Cukor nahradit umelym sladidlom.To je co za blud?

sikaaaa

na druhy den tejto diety som zacala mat strasneee zaludocne problemy... strasnyy hlad, stale mi skrkalo v bruchu az mi bolo zle... ked som sa sla naobedovat skoro som to vyvratila(niezeby mi to nechutilo, ale preto ze uz predtym mi bolo zle od hladu)...

na vecer z oslabenia som mala teplotu...

okamzite som s dietou prestala, vecer som sa normalne napapala, a zaludok bol na tom ovela lepsie...

misicka80

tato dieta je perfektna a s este vacsim jojo efektom, ja som sice schudla 7 kg ale o 2 mesiace som mala o 13 kg viac ....

uz nikdy viac .... fuj a este aj nechutne ... zvlast ked neznasam polovicu tych potravim

ja teraz mam vyvazenu stravu vdaka trenerovi

slniecko14@gmail.com

max.gluteus

Baby tuto dietu aj vydzite?
Ja to vidim takto ak to dodrzite tak schudnete urcite (najme vody kedze sacharidov v tomto jedalnicku si neuzijete moc a to sposoby odvodnovanie) lenze energeticky prijem jedla je az moc nizky co sposoby to, ze po skonceni tejto diety sa spomaly vas metabolizmus a ak prejdete hned na vase jedla na ktore ste zvyknute tak urcite priberete vsetko naspat. Nehovorim ze tato dieta je az tak zla skladba jedal je pekna najme co sa tyka bielkovin lenze chybaju tam komplexne sacharidy z ovsenych vlociek, ryze, cestovin, zemiakov, ktore zrychlia vas metabolizmus. Okrem toho ovocie na veceru je navod ako dostanete zachvaty pazravosti v nocnych hodinach.