Overena fungujuca dieta a popis.. kto sa prida?

Príspevok v téme: Overena fungujuca dieta a popis.. kto sa prida?
slawka

Táto diéta Vám pomôže prečistiť Váš organizmus a zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Na prečistenie organizmu je potrebné držať túto diétu dva týždne. Ak chcete pomocou nej najmä schudnúť, dodržiavajte ju dva týždne, potom nasleduje jeden týždeň pauza a znovu dva týždne diéta. Ak presne dodržíte pravidlá, schudnete za dva týždne 8-9 kilogramov (podľa rezerv), v tele sa uskutoční zmena látkovej výmeny a ďalšie 3 roky nepriberiete.

Pravidlá:
- je nutné vynechať cukor, soľ a alkohol. Namiesto cukru je možné použiť umelé sladilo.
- použítajte minimum oleja.
- nezamieňajte obed s večerou

Doporučenia:
- mnimalizujte prídavné látky ("E-čka")
- jablkový ocot EVA je bez "E-čok"
- kuracie prsia (narozdiel od šunky) neobsahujú žiadne "E-čka"
- 1 celozrnný rožok nahradí 50g celozrnného chleba
- čaj ALMADEN dostať v lekárni
- namiesto hlávkového šalátu možte použiť čínsku kapustu
- namiesto špargle možte použiť pór

1.deň PONDELOK

RAŇAJKY: čierna káva

OBED: 2 vajcia natvrdo, 2 paradajky, 1 celozrnný rožok

VEČERA: 1 prírodný rezeň kurací/morčací

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

2.deň UTOROK

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 1 prírodný rezeň kurací/morčací, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: 1 veľký ananás, 1 nízkotučný jogurt

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN

3.deň STREDA

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja

VEČERA: 10 dkg šunky kuracej/morčacej, 2 paradajky

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

4.deň ŠTVRTOK

RAŇAJKY: káva, 1 celozrnný rožok

OBED: 1 prírodný rezeň kurací/morčací, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN

5.deň PIATOK

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED:
2 paradajky, 1 celozrnný rožok
a.) 1 konzerva tuniaka bez oleja, hlávkový šalát, jablkový ocot
b.) dusená ryba, uhorkový šalát

VEČERA: 20 dkg šunky kuracej/morčacej, ovocie (okrem banánov)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

6.deň SOBOTA

RAŇAJKY: čaj s citrónom

OBED: 2 vajcia natvrdo, 2 paradajky, 1 celozrnný rožok

VEČERA: čokoľvek, v akomkoľvek množstve (ale netreba preháňať :-)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju, 1 šálka čaju ALMADEN

7.deň NEDEĽA

RAŇAJKY: káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok

OBED: 1/2 grilovaného kurčaťa, hlávkový šalát, veľa jablkového octu

VEČERA: 2 špargle (varené), 2 paradajky, 1 celozrnný rožok, ovocie (okrem banánov)

NÁPOJE: 2-3 litre minerálky, 1 šálka žihľavového čaju

juli25

za týždeň som neschudla ani kilo čo kilo ani deko vôbec nič a na 6. deň keď som vypila kávu na lačno tak som sa zvracala .......ako už nikdy nikdy nikdy!!!!!!!

baf.22

Ahojte.
Baby ja som lekarka a v živote by som nesla do niecoho takehoto. Kava na lačno a zaludocné vredy sa zacnu ozyvat :D Treba sa zacat zdravo stravovat a hybat.

Slobodna

by som zdochla od hladu a určite aj párkrát odpadla. Jojo efekt zaručený. A káva nalačno je fakt úžasná. Neexistuje rýchly a jednoduchý spôsob na chudnutie. Vyvážená zdravá strava+pohyb a to nie je diéta ale zdravý životný štýl na celý život, nie na dva týždne!

katyninka

ahojky, ja som pred rokom tiež držala túto dietu a pekne som schudla 5 kíl, a podla mna sa táto diéta dá vydržať, mne aj chutila...

barbie12

Overená fungujúca diéta? Áno funguje...Za 14 dní vraj 7 kg dole...ja som za 6 dní dala dole s touto diétou 4 kg ale bola som čudná nebola som vo svojej koži. Vôbec som necvičila čo bolo fajn. Kamoška ju držaala tiež a zhodila len kilo :/ ale niektoré potraviny treba vylúčiť navždy...po 6 dňoch som s diétou skončila, pila stále veľa vody a dávala si pozor na jedlo.. po mesiaci...keď som prestala kontrolovať jedlo pribrala som naspäť 6 kg...čiže hlúposť a nie diéta...

veronika8888

tak toto som vydrzala drzat 1,5 dna. strasne. az so mnou triasla. neodporucam. kamarat ale s tym schudol. no po case nabral stvrtinu

vierka86

so ziadnou dietou neschudnete natrvalo, ako nahle sa vratite k svojim stravovacim navykom, co sa vratite , pretoze jest na ranajky ciernu kavu a na obed dve vajcia je chore, neberiete spat vsetko , plus si telo za vase tyranie este odlozi raz tolko do zasoby. Najlepsie je jest 5 krat denne mensie porcie,treba jest pestru stravu, obmedzit tuky, zvysit prijem bielkovin a nikdy nikdy nezostat hladny, lebo pri kazdom hlade telo spomaluje metabolizmus, pri spomalenom metabolizme priberiete aj z "vody"

gelinka

Tak tato dieta je paradny blud.....schudla som sice ale raz tolko som pribrala...a mala som strasne krce v bruchu a v stredu som skoro odpadla..... najhorsia dieta aka len moze byt.... teraz mam taku ze jem kazde tri hodiny male mnozstva a uz som schudla 4 kila....takze neverte tomuto... lebo dieta nie je o tom ze ste stale hladny ale o tom aby sa nastartoval vas metabolizmus...