povinne ockovanie

Príspevok v téme: povinne ockovanie
bublifuk

Dobry den,

stretla som sa uz s mnohymi diskusiami na tuto temu ale nikde som nenasla jednoznacnu odpoved na moju otazku: mozem odmietnut povinne ockovanie mojho dietata? co sa stane ak po porode odmietnem dat moje dieta zaockovat? Nechcem tu diskutovat o tom ci je to spravne alebo nie, chcem vediet ci je to mozne. Dakujem.

Súvisiaci obsah

Peto T

betain: USA naozaj nemusim, ale ked Ti tak prekazaju, preco si taka nadsena ich vakcinami?

Ked si sa prvykrat postazovala na "angloamericke studie", tak som si dal zalezat a dal som sem 3 odkazy z nasich koncin -necitala si ich, vsak? To je skoda. Boli od tunajsich odbornikov, ktori dokonca su za ockovanie.

Marne si lamem hlavu, preco si ma pletiete s damianom. Aj ked mozme mat podobne nazory, myslim, ze mame uplne odlisny styl.

zuzic

suhlasim s betain. ked rng a petovi vadi ze im nehadzeme seberovne argumnety, kedze oni su nieco viac tak by si mali najst forum odbornikov aby sa si tam mohli seberovne pokecat dosytosti a rozplyvat sa nad argumentami odbornikov na ktore im nebudu mat co povedat.
inac to je pravda ze damian je peto t? to je zaujimave ved sa mi aj zdalo ze akoby ich jedna mater mala mozno aj rng je jeho brat...

betain

bublik, mira patri k Petovi T alias Damianovi.
RNG myslim ze by si mal diskutovat so seberovnymi, ty aj Peto T. Vy ludom tlacite do hlavy tie svoje angloamericke argumenty. Vsetko co bolo dobre prislo z USA. A vsetko to dobre, co bolo treba znovu vyvratit, prislo znova s USA. Ozaj krajina netusenych moznosti, nakoniec vsetkeho si treba zatlieskat, tak ako to je na konci americkych filmov.
Toto je forum beznych ludi, nie odbornikov. Preto si myslim ze vy dvaja by ste potrebovali inych oponentov.
Ja vidim v medicine hlavne pozitiva aj v samotnom ockovani, mozete si pisat kolko len chcete o negativach.

Peto T

trefa: Samozrejme, že NIKTO si nemusí čítať moje príspevky. Ani ja nemusím. A keď niekto nedokáže používať argumenty a útočí na osobu, tak je arogantný a obmedzený. To je vecné konštatovanie stavu.

trefa

Rng,nehraj sa tu na uboleneho,to Peto T nevydrzal s nervami a zacal utocit na ludi,ze su obmedzeni,arogantni,necitaju,nerozmyslaju.Len preto,ze si mu niekto dovolil napisat opacny nazor.Ved nech diskutuje,ale s rozumom a bez urazok opacnej strany.To,ze ludia nezdielaju rovnaky nazor ako ty,este neznamena,ze su nevzdelani,obmedzeni,arogantni,necitaju a nerozmyslaju.Ludom predsa nemozes nanutit,co si maju mysliet.A kazdy sem moze napisat svoj nazor.Pripada mi trosku chore,aby niekto isiel inemu prikazovat,ze si musi ten,alebo tamten prispevok precitat.

RNG

ja som si osobne myslel tiez, ze forum je diskusia, kde nazory, ktore bezne tlac a televizia potlacaju sa mozu vyjadrit.
Zrejme ale je tu skupina, ktori si myslia inac, ze popularne nazory su smerodajne pravidlo aj na tomto fore.
A kto sa im nepodriadi a prinasa ine udaje, nez tlac a televizia, toho treba OSOBNE napadnut a pochopitelne, jeho prinesene udaje z odbornej literatury necitat a bez udania dovodu zamietnut.
Nuz to mi pripomina diktaturu a dokonca inkviziciu.

pekne

Peto T-tak im na buduce napis,co chces od nich pocut resp.citat.Toto je diskusne forum a ludia tu chcu diskutovat a nie pisat slova,ktore im strcis do ust.

Peto T

trefa, zjavne si nečítal diskusiu dostatočne dlho. Skús si pozrieť, ako sa toto kolo začalo, cca týždeň dozadu.

Diskutujúci by mali vyjadrovať svoje názory na predmet diskusie, uvádzať argumenty, prípadne SPOCHYBŇOVAŤ PROTINÁZORY, ale NIE ÚTOČIŤ NA OPONENTOV. Všimni si, že keď som uviedol svoj názor a začal ho podopierať zdrojmi, moji oponenti sa nezdržiavali čítaním mojich príspevkov, ani nenašli zdroje na podopretie svojich tvrdení, a prešli rovno k útoku na mňa ako osobu.

Jednoducho si zmenili predmet diskusie z "povinné očkovanie" na "umlčať" prípadne "prekričať odporcov". To je arogantné a obmedzené.

trefa

Ale,ale bublik,citaj pozornejsie-jeden z vyrokov Peta T- 18.08.2009 17:28
Diskusiu si predstavujem trošku obojstrannejšie. Keď niektorí účastníci sú obmedzení a arogantní zároveň, nečítajú, nerozmýšľajú, tak je akákoľvek diskusia nemožná, preto za tejto situácie mám na práci dôležitejšie veci.

Ale ved on ani nechce diskutovat!
Podla coho vie,ze su prispievazelia ZA ockovanie obmedzeni a arogantni???
Podla coho vie,ze prispievatelia ZA ockovanie necitaju a nerozmyslaju???

Len preto ich hodnoti takto,ze nezdielaju ten isty nazor ako on?Lebo im nepredlozil vierohodne dokazy,ale len rozpravky???

ŽI A NECHAJ ŽIŤ!!!