povinne ockovanie

Príspevok v téme: povinne ockovanie
bublifuk

Dobry den,

stretla som sa uz s mnohymi diskusiami na tuto temu ale nikde som nenasla jednoznacnu odpoved na moju otazku: mozem odmietnut povinne ockovanie mojho dietata? co sa stane ak po porode odmietnem dat moje dieta zaockovat? Nechcem tu diskutovat o tom ci je to spravne alebo nie, chcem vediet ci je to mozne. Dakujem.

Súvisiaci obsah

fallo

tie toxicke latky a to vsetko je v takom mnozstve aby telo vytvorilo stit proti nim.
Je to nic oproti tomu co dychame a konzumujeme.
Telo si musi spravit protilatku na ten humus...
Ak by vstal z mrtvych clovek ktory zil pred 3tisic rokmi a nadychal sa dnesneho vzduchu tak by umrel..

RNG

ockovacie latky su produkovane medzinarodnymi koncernmi a obvykle tie iste, co sa pouzivaju v USA sa pouzivaju aj na Slovensku(pozri sa na vyrobcov...)
Tu mas malicky zoznam aspon niektorych toxickych latok, co obsahuju(o biologickej toxicite ani nevravim , ani cudimi biekovinami a roznymi zvieracimi materielmi:
www.rense.com

fallo

Nemienim sa hadat na tuto temu....ak je niekto mimo realneho stavu v medicine.
A pre neho je medicina hlupost nech sa neda ockovat....
a potom par dementov v rodine a ...asi tak to ma byt.

Fallo

Co sa tyka ockovania.......mnohe choroby sa tym odstranili z ludstva.Deti su ockovane proti zakernym chorobam.Nechapem rodicov,ktory dokazu vystavit svoje dieta riziku nákazy.Mam pocit,ze je tu par jednotlivcov z praveku a boja sa pichnutia,ktore ich detom moze zachranit zivot.

bublik

tak uz je to tu, babtko je na svete a nam s ocinom neostava nic ine len sa co najlepsie rozhodnut... je to celkom nova situacia, rozhodovat o zivote a zdravi niekoho ineho... mame na to dokopy mesiac aby sme sa rozhodli o bcg vakcine, ktora je sice zbytocna a neucinna, ale na druhej strane nie je taka nebezpecna, aspon podla odbornych nazorov s ktorymi som sa doteraz stretla. s pediatrickou to lahke nebude, odmieta akekolvek kompromisy v zmysle posuvania ockovania do neskorsieho veku a podobne. zatial sme definitivne rozhodnuti len o mmr vakcine, ktora ma dokazanu spojitost s vznikom autizmu. ostatne vakciny mame zatial tak 50 na 50 a mame z toho vsetkeho zmiesane pocity.

- mira

Bola by som rada, keby aj ľudia, ktorí sa nechcú dať očkovať to mali také jednoduché.
Aby nemuseli byť popoťahovaní a aby sa im mocní nevyhrážali zastaveím sociálnych dávok, pokutami a väzením. Aby nemuseli donekonečna zdôvodňovať svoje rozhodnutie nepchť do aseba chémiu.
Aby neboli stavaní na roveň asociálom a zločincom.

Peto T

Samozrejme aj laicke nazory maju svoju hodnotu, ale mohli by byt aspon trochu menej sebaiste "vakciny zachranili miliony ludi a hotovo a kto tvrdi nieco ine, je taky a taky". Ked ma niekto taketo vyhlasenia, tak to je hodena rukavica a uvadzam argumenty...

Takze mozno by sme sa dopracovali aj k troche respektu, co poviete? Ja ockovanie nemusim, a nechcem byt do neho tlaceny. Vy ockovat chcete, tak sa ockujte ked je to vase informovane a slobodne rozhodnutie. Mozeme zacat sa takymto kompromisnym postojom?