Idete zajtra niekto na skusky na LFUK do BA??Alebo do MT?

medickaaa

Boha parasympaticus..sympaticus..adenin..guanin....
to je nic..my sme mali hmotnosti organov, esterifikaciu cholesterolu, vzorce kofeinu, kyseliny mocovej, oxidacie niacinu a pod...

karkulka7

este aj pondelok su skusky?noo v utorok nebude vela...ale uz sa mi nechce ucit..neviem co mam robit:(a ty si vedela vsetky tie vzorce adeninu,guaninu atd..niektore su hardcore:)

zuzk4 bluzk4

aj ty sa drz:)
zatial som na cca 160-170 mieste, neviem, dufam ze v pondelok to bude slaba skupina a v utorok by vas nemalo byt vela..
som z BA..no a chemie sa neboj, to bolo v pohode, lahsie ako biola

karkulka7

to verim..ekologia to je hruza tie niektore pojmy:)drzim palce,myslim ze ta zoberu,ved ked som pozerala vysledky niektori mali dost malo bodov..ale tak som zvedava ako to dam ja..odkial si?a z chemie neboli tazke otazky?tej sa bojim viac:(

zuzk4 bluzk4

napr. ekologiu, bola tam z nej tusim len 1 otazka, ale to som nemala ani sajnu, co odo mna chcu..a potom sympatikus/parasympatikus, co ovladaju apod. a tie dvojotazky boli asi najlahsie

zuzk4 bluzk4

z chemie bolo asi 5 prikladov, to sa dalo, aj ked som najprv v tom strese pozerala ze cooo:)
ano, otazky aj dvojotazky boli tie iste ako v tych skriptach, a spolu sme na to mali 2 hodiny

karkulka7

ja idem na farmaciu do BA,23.6 lebo som cely tyzden strasne chora,som PN.a z tych otazok sa mi zda biologia lahsia...a zuzk4 tie otazky boli presne tie iste ako v tom subore otazok?aj tie dvojotazky?a priklady z che si nejake mala?prosim odpis:)