Idete zajtra niekto na skusky na LFUK do BA??Alebo do MT?

zuzk4 bluzk4

myshel..tak asi sa v septembri vidime:)
vacsinu otazok som sa ucila este v marci, pred skuskami som len viacmenej opakovala a na skuskach sa mi to dost plietlo a nieco som aj zabudla..ale bodov bolo dost:)
ano, z BA, naviem, kde mate intraky, ci len v mlynskej doline alebo je este nieco ine..odkial si?

myshel

jee tak gratulujem to sme asi spoluziacky:-)..a ako prijijmacky?..mne tie otazky nastastie sadli...a ozaj ty si asi z ba ale nevies ako je to s ubytkom?ze kde su intraky farmaceutov..

myshel

ahojte..tak co prijate na farmaciu?..bo mna prijali akurat ze tam nikoho nepoznam tak som zvedava ake dojmy z tych prijimaciek mali ostatni..

alzbee

Ahaaaaa, tak dakujem za odpoved:)) ja som si zatial vsimla len tvojho a RNG-ovho smajlika, ze je zlty:)) no konecne mi to je jasne :D :D
No k prijatiu na medicinu gratulujem a nech sa ti tam dari:)) hlavne, nech ju uspesne doklepnes dokonca:))

poliewoocka

Ahoj alzbee,
na tomto fore som registrovana asi od roku 2007 (mam 19, vtedy som mala 17) a zlty smajlik mi bol udeleny tiez v tomto istom roku:)
chodievala som sem ovela castejsie a radila som tym, ktori potrebovali pomoc, ci uz lekarsku alebo psychologicku.
Zlteho smajlika udeluju admini:)
podla mna ho ziska ten, ktoreho prispevky su hodnotne, nekonfliktne, dokazu ozaj pomoct a hlavne su k veci.
Teraz sem, bohuzial, neprispievam tak frekventovane, aby si ma mohla lahko postrehnut, pretoze som mala kopu starosti-maturita, prijimacky na medinu... ale teraz, ked uz som prijata:)) budem mat ovela viac casu prispievat.
Ale ako tak sledujem, tvoje prispevky su podla mna tiez hodnotne. Okrem RNG-ho tu ma zlteho smajlika aj panika, damaxy, syma, ethel, sunnysweetie...a kopu inych prispievatelov...

alzbee

Ahoj poliewocka:))mam na teba strasne od veci otazku :D :D Preco ty mas vedla mena zlteho smajlika? ved takeho ma iba RNG...viem, asi debilna otazka, ale este som nedosla na to, ze od coho to zalezi, ze si Hodnotny prispievatel :))