prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

zjuzjika

severanka ano som leerka, a sak sme si niekedy tak sper pisali s niektom pamatas?
a inak k teme, samozrejme ze musis ist najprv za gynekologom, ten ti musi tehotenstvo ppotvrdit a az potom sa objednava na potrat .... a sa priprav ze to stoji okolo 250eur... cca

severanka

isabella: jeeeeeeej, to fakt? tak to ti od srdca gratulujem ! ! ! držím palce aby ti to vyšlo v pohode, bola si zdravá a mohla si v pohodke užívať tehotenstvo a bábätko... ;-))

severanka

malicqaa: to by si videla až potom, že prečo by si to nezvládla... ale zatiaľ to neriešme ešte ani nevieme či si tehotná, ja dúfam, že nie, bo by mi bolo ľúto toho dieťaťa a zas by som tu niečo také musela napsíať, za čo by sa pol tohto fóra do mňa obulo, že aká som ja netolerantná...

isabella

no za gynekologom, lebo najskor on ti to tehotenstvo musi potvrdit, ty si uzasna... esteze moja mama nebola ako ty... to by som tu veru nebola a to mala len 17 a vychovala ma sama

malicqaa

ano je to v tejto situacii pre mna jedine riesenie..aj moj chalan suhlasi..dobrala som hak a nesla rpe dalsie elbo som priberala..a nechcela som byt jak tlusty veper...stačí?

severanka

malicqaa: tak nesexuj s takým rizikom ak si mslíš že sa o dieťa nevieš postarať... Prečo si vysadila HAK ?

malicqaa

ale myslim ci mam ist za svojim gynekologom alebo rovno do nemocnice..a preco by som to nezvladla?ze zabijem dieta ???taa radsej jak ho mat teraz co by som sa nevedela onho postarat,.,,mozno tehotna nesoma stresujem ta co...ano chcem ju zase zacat brat,,,