prosim poradte bojim sa že som v tom

Príspevok v téme: prosim poradte bojim sa že som v tom
moni122

prosim skusnte mi niekto napísať či môžem byť v tom ak: vždy keď mám dostať menštruácia, tak ma týžden predtým nenormálne bolia prsia takto to trvá skoro 2 roky odkedy som vysadila antikoncepciu. Vždy dostávam menzes tak skorej po 27 niekedy 26 ale aj 28 dni teraz prešlo síce len 29 a stále nič, len už tretí den mám také špinenie. Mávala som to aj predtým, vždy pred menzesom ale vždy to trvalo len 1 den a na druhý den som normálne dostala. Toto sa mi ešte nestalo a moc sa bojím s priatelom sme sa totiž počas mojich posledných dní milovávali aj viac krát za den bez ochrany len si dával pozor a vždy to udržal, nestala sa žiadna nehoda, no aj tak sa bojím. Čo si myslíte? Stretla sa už niektorá s podobnými príznakmi?

zjuzjika

severanka jj, som to aj ako vravi isabella my sme take schizofrenicky :DD
malicqa no pekne tak kamaratka ma babatko to je uzsane, hlavne ze na potrat nemala ale mesacne minat peniaze na babo, to uz ma,,,,deticka sproste, sak pouzivajte tu hlavu, na co ju mate na krku? na pozeranie? s nou aj rozmyslajte...

isabella

malicqa, od soboty este nemozes citit ziadny priznak, ja som nieco zacala pocitovat az po skoro dvoch tyzdnoch a aj to som este nemala bolesti v podbrusku, len mi bolo divno...

malicqaa

nie uz som spominala ze som jedla normalne ako predtym ked som hak nebrala....pribrala som na nohach bokoch aj prsiach...a bolo to hak lebo ju brala aj moja maama a strasne pribrala za rok...ja pojdem za gyneokologom si pre dalsiu ale powiem ze chcem inu,.,no skoda ze som este taka hlupa mozno dospejem raz:D:D

isabella

vdaka severanka, s priatelom teraz trocha predychavame, aj ked sme to chceli, len teraz musime ist za lekarom a nejak to naservirovat rodicom... to bude fuska

severanka

malicqaa: tlustý veper si nebola kvôli HAK ale kvôli tvojej nenažranej držke :D

s stačilo zmeniť HAK... existuje HAK aj taká, ktorá nedrží v tele vodu... nabudúce hlavou, nie šuškou :D

malicqaa

ano viem ze tolko stoji....Kamoska bola tehotna a cela ista le nezohnala peniaze tak ma teraz rocneho syna...a stale ma tak cudne boli brucho:(tak pichaa

zjuzjika

ch trosku rozumu by ti nezaskodilo ae ako vidim tak ani 19tky ho nemaju...to je skoda naozaj... je mi z toho smutno :((

isabella

to si ale mala konzultovat s gynekologom, ze z toho priberas a nech ti zmeni antikoncepciu, on by ti hned nasadil druhu a nemusela by si teraz stresovat... si mala najprv rozmyslat az potom konat