Svrbenie a krvácanie na pyskoch

Príspevok v téme: Svrbenie a krvácanie na pyskoch

Dobrý deň mám takýto problém. V podlednom čase sa mi na vonkajšej strane pyskov začali tvoriť ranky ako aj vyrážky a dosť to svrbí a bolí. Neviete mi niekto poradiť či to je alergia na kondomy? Alebo začínajúca cukrovka. Okrem toho ma svrbí celé telo. Už som bola aj u gynekologičky ale nejedná sa o kvasinkovú infekciu. Ak mi viete niekto poradiť, vopred Ďakujem.

maciocicka

Pre ZUFALA, ale aj ine zeny s cheonickymi zapalmi.
podla Tradicnej cinskej mediciny, vsetky zapaly odspodu je vlhka horucost, ktora stiekla dole. Povodne sa vlhkost akumuluje v strednom ziarici-teda oblast organovej dvojice Zaludok-Slezina. V poslednej dobe je to velmi caste. Jeme " zdravu" stravu - surovu zeleninu, ktora je chladna a zachladzuje Slezinu, ta prestava fungovat (traviace enzymi) a postupom casu si zarabame...Aj take popijanie cerveneho vinka so syreckom to vie zapricinit. TCm to riesi komplexne, vie odstranit samotne vytoky, precistit vlhku horucost a tym sa prestanu tam dole tvorit rozne potvory. Ak je vo vnutri "tvaroh" to je skor z chladu a nie z horucosti. Pozrite siwww.tcmclinic.sk. Gynekologicka neodstrani pricinu a zapaly sa vracaju...

holcicka

dobrý den. ja mam podobný problém. neviem co už mam robit. strasne ma svrbí tam dolu ale len na vonkajsiej strane. mam silný biely výtok a jemné začervenanie v oblasti pyskov. a mám ich asi zväčšene co si vadi aj pri chodeni. prosim neviete mi niekto poradit domacu samoliecbu?.velmi budem rada ak sa niekto ozve lebo je to strasne.

trdielko

Nie,nesedela som na toalete,aj napriek tomu som to dostala.Uz ma to chvalabohu preslo,napokon som však siahla po Maldione kapsuliach.Stáli okolo 8 Eur a veľmi rýchlo zabrali.V kombinácii s tou horúcou sprchou,obmedzením cukrov v strave,sa všetko upravilo.Ale uznávam,je to sakramentsky veľká pliaga,dokáže nepríjemne pokaziť radosť zo života.

anka

trdielko, mne pomohol výplach sodou bikarbonou. Do troch dní svrbenie pominulo a uľava prišla okamžite. Kupila som si v lekárni 10ml striekačky, do poldecaka som si dala asi 20ml vody a štvrť lyžičky sody bikarbony, a toto som si vstrekla tam dole:) Najprv to trocha palilo a potom svrbenie prestalo.

question

A to si si sadla na WC alebo si dostala infekciu aj bez sedenia? Na verejnych toaletach by som si nesadla ani keby som si oblozila toaletakom. To by uz musela byt velmi vazna situacia:)

trdielko

Táááák a zase si ma počkala...cez vikend som bola na nákupoch,musela som na toaletu a tam som chytila vaginalnu infekciu.Uz večer som citila jemne palenie na povrchu,potom prišlo neznesiteľné svrbenie,nechutný výtok...je to fakt nepríjemné...našla som však istý spôsob úľavy a mne fakt pomáha...vždy,ked začnem pociťovať pálenie alebo svrbenie utekám do kúpelky,zapnem horúcu vodu a sprchujem sa tam dolu do takej teploty,akú znesiem..fakt sa mi uľaví,najmä,ked nemám čas ísť ku gynekologovi...vyskúšajte baby,ak máte podobný problém...

katty

ahojte..ja mam tiez momentalne tento problem - "asi" kvasinkove vaginalne ochorenie. hovorim asi preto,lebo dodnes ma nikto na toto ochorenie nevysetril,len mi bolina zaklade mojho opisu podane lieky..nemyslim si,ze je to normalne.preto by som chcela zmenit gynekologicku..neviete mi poradit? dakujem

zufala

ahojte vsetci problemovi ja patrim tiez sem problemy sa mi zacali uz pred 8r svrbenie,palenie,vytoky ,pliesne atd je to strasne a nehovorim o tom ze mam zrasty na vajcovodoch 2x som bola na to operovana jasne ze sa mi opet to vratilo pri tych zapaloch vymenila som 3x uz aj gynekologov a teraz ta najnovsia mi dala vysetrit krv na glukozu a herpes glukoza je OK ale...vaginalny herpes NIE som strasne zufala sklamana neviem presne co to je mam po 3r noveho partnera a neviem ako mu to mam povedat bojim sa ze sa nakazi alebo uz nakazil odomna.Kto mi poradi ako na to a kto mi to objasni teraz beriem antivirusove lieky kazdych 8h to sa toho nikdy uz nezbavim?ktomu vsetkemu som este aj alergicka na kondom latex dik za radu

Kety

Moja gynekolog mi po vysetreniach oznamil, ze mam UREAPLASMA UREALYTICUM. Nasadil mi liecbu antibiotikami. Rada by som vsak vedela, co tuto "bakteriu" vyvolava, v com je pre mna nebezpecna, atd. Pripadne budem rada, ak mi da niekto typ, kde sa mozem dozvediet viac. Dakujem