Svrbenie a krvácanie na pyskoch

Príspevok v téme: Svrbenie a krvácanie na pyskoch

Dobrý deň mám takýto problém. V podlednom čase sa mi na vonkajšej strane pyskov začali tvoriť ranky ako aj vyrážky a dosť to svrbí a bolí. Neviete mi niekto poradiť či to je alergia na kondomy? Alebo začínajúca cukrovka. Okrem toho ma svrbí celé telo. Už som bola aj u gynekologičky ale nejedná sa o kvasinkovú infekciu. Ak mi viete niekto poradiť, vopred Ďakujem.

CeresnickaS

Caute baby,chcem sa podelit o skúsenosť s rovnakým problémom. Tiež som tu hľadala pred pár mesiacmi odpoved na vyriešenie nevysvetlitelneho pocitu svrbenia okolo genitálii. Robili mi všetky testy od kvasinkovej infekcie až po Helikobaktera. Všetko bolo ok a až potom som sa začala viac skúmať a zistila som ,že problém bol v hemeroidoch. Žiadne baktérie ani kvasinky. Dnes som týždeň po operácii hemoroidov a svrbenie ustupuje. Žiadny opuch a problém je na 99% preč.

Drahomira11111

Jedine co zaberá uz do jedného dňa na kvasinky aj mykozu je Mykomax ...bohužiaľ uz nie je volno predajný, jedine na lekársky predpis

Lubka :)

ZDravim..je to velmi neprijemne ale tak......prosim poradte mi od vchodu posvy po okrajoch stehien sa mi vytvorili dva velke flaky suche chrastave svrbiace ....neviem co stym ci sa mam bat ze mi bol priatel neverny alebo to je nejaka infekcia neviem u gynekologa som este nebola som odcestovana v zahranici prosim poradte mi

gastanik

ahojte ,,mna strasne svrbi tam dole a mam taku suchu pokozku ,,, ked to si skrabem tak si vytvorim male ranky ,,, neviem ci som nedostala niejaku infekciu ,,, poradte prosim ,,dakujem

tamina112233

Dobrý deň, chcela by som sa spytat ohladom vyražky pri posve, mala som pohlavný styk s partnerom a hned rano sa mi vytvorila pri vchode do posvy vyrazka cervena a velmi bolava a svrbi, je to nieco bežné alebo mám mať podozrenie že i bol partner neverný? doteraz som take nic nemala

Monika1984

sona:) hovorim ti len vlastnu skusenost: urcite to nezanedbaj a chod ku gynekologovi, nekupuj si sama volnepredjane leiky aj ked nejake su...vedela by som poradit...ale...
nemusis sa bat ak sa hambis vyber skor gynekologicku , chod s kamaratkou, nic ti nepovie aj ked nei si plnoleta vobec sa neboj.

soňa :)

dobry den, ja tiež poznam to neprijemne svrbenie, biely vytok atd... je to naozaj velmi neprijemne, ale co je najhoršie je že mam iba 14r. Priatela nemam, ani pohlavny styk este nebol. Neviem ako som sa nakazila kedže hygienu dodržiavam, to najdôlezitejsie je že sa chcem uzdravit. u gynekologicky som este nikdy nebola a ani tam velmi nechcem ist. viete mi poradit nejake lieky?? lenže tie by mi asi ani nepredali kedže niesom plnoleta,ci?