Bolest v penise

Bobricek

Môj problém je vyriešený. Bol to oblyčkový kameň, ktorý robil šarapatu v močových cestách, preto to malo miernu odozvu aj v penise. Chvalabohu, problém išiel odstrániť medikamentami.

Bobricek

Niečo také sa mi predtým nikdy nestalo a týždeň dozadu som začal po akte mávať taký - ako to povedať, bolesť je prisilné slovo, taký zvieravý tlak približne v podžaluďovej až žaludovej oblasti. Občas je ten tlak podobný ako nutkanie na močenie, akurát sa neodohráva v mechúre, ale v penise. Zakaždým to ustúpi, ale po akte je to späť a trvá to aj niekoľko hodín. Pohlavná ani kožná choroba to nie je. Je to divné.

Velmizle

Zdravym mam taky problem ze mam vytok ako keby hnis a ked idem na malu potrebu zacne ma to tak stipat ze konec prosim vas pomozete mi nejako

michal erekt1or

Pravdepodobne ste mal bakteriálnu infekciu.. Ak vás ešte bolesti trápia, môžu to byť viaceré príčiny.. Odporúčam informovať sa tu --- -odkaz odstránený-

Pats

Ahojte mam problem po masturbacii alebo sexe ma v oblasti koreňa penisu chytaju krcovite stavy... Moze to byt zapríčinené nepravidelnym uspokojovanim?

neonboy

vasi malý kamaráti vás bolia pretoze si ich premáhate .... musite zacat pomalsie a kratsie a postupne zvysovat cas a intenzitu to mate ako keby ste ppol roka sedeli na riti a potom by ste mali tabehnut 10 km ... proste by ste to nezvladli no ak by ste namieto toho pol roka trenovali beh tak by tych 10 km urcite nebol problem a tak isto to je aj s trtkaním alebo honením ... odpoved znie nepremáhajte ho

twd

Mne sa to tiez stava. Posledny mesiac je to stale po massturbacii. Niekedy sa to stavalo sem-tam, ale je to stale castejsie. Ked som mal rok, tak mi trhali kozu pri penise, neviem ci to spolu suvisi.

nnookkiimmaa

poradte mi je mi 13.r a po masturbaci mě bolí penis mám fialovou skvrnu uprostřed penisu a když se jí dotknu hrozně štípe poraďte mi