Bolest v penise

ssinc

Prosím poradte mi má priatela ktorý má 19r. ja 15 ked ide do mna dosť jo to boli ale mňa nie vo môže byt príčinou ?? prosim váš poraďte mi ako to vyriesit

Krono

Tiez to mavam, ked ale pravidelne sexujem, ci masturbujem tak to prejde. Chvilku prekonas bolest a potom je to OK :)

Samuel

prosím poradte som velmi zufaly :((((mám 11 rokov a pri masturbovani ak sa dotknem zaludu tak mam asi 2s bolest ako keby som si do neho pichol..(masturbovat som zacal pred pol rokom

efcicka

AHOJTE CHLAPI...MOJ PRIATEL MAL TEDA AJ MA ROVNAKE PROBLEMY.NAJPRV SA MU VYHODILI MALE CERVENE BODKY A MAL BOLEST PENISU.BEZAL S TYM DO LEKARA TEN MU POVEDAL ZE MU NEVIE URCIT DIAGNOZU ZE URCITE TO NIE JE NIC VAZNE MOZNO LEN REAKCIA TELA NA DAKU POTRAVINU.PREDPISAL MU DAKE ANTIBIOTIKA A ZAKAZAL SEX ASPON NA TYZDEN.BODKY SICE ZMIZLI ALE BOLEST PRETRRVAVALA.O TYZDEN BOL U LEKARA ZASA TEN MU LEN PREPISAL TIE ISTE ANITIBIOTIKA.TO VSETKO SA ZOPAKOVALO AJ DALSI TYZDEN AKURAT S VYMENOU LIEKOV A PLUS SI DAL PRIATEL ROBIT TESTY NA POHLAVNE CHOROBY.VSETKO NEGATIVNE.PO SEXE SA PRIATEL STAZUJE NA BOESTI A TAK NA SEX ANI VELMI CHUT NEMA Z COHO SOM JA NESTASTNA AJ KED HO NA DRUHEJ STRANE CHAPEM.JA SOM ZDRAVA TAK SI NEVIEM PREDSTAVIT KDE MOZE BYT PROBLEM..NEMAL NIEKTO PODOBNE SKUSENOSTI A NEMA DAKE RADY CO S TYM??

vajter2

BOLESTI PENISU, uz dlksi cas ma trapia bolesti penisu za zaludom je scervenaly a hlavne po erekcii ma dost boli trva to uz dost dlho , niekedy to na cas ustupi ale sa to znova vrati. neviem co to moze byt. mam 55r. poradte niekto. mockrat dakujem

typek

prosim vas cim moze byt ze ma mierne pobolieva ,penis?mam 25r a okolo dierocky sa mi zda ze sa mi roby maly nevyrazny sedy fliacik-mozno iba bluznim ale...... okrem toho ine tazkosti vytok ani nic podobne nemam.iba ak tak moze mat suvis asi pred mesiacom pri styku ma dost zabolel vyron semena,alebo pri vzruseni vytok slizkej bezfarebnej tekutiny bez zapachu,ale myslim som sa docital ze to je normalne a vola sa to inak kvapocky lasky alebo tak....za odpoved vam vopred dakujem

makro

aj ja som mal obšas ten problem že po onanii ma bolel peni.. ale niekdy nie aniekdy ani, no ale bolesť taka divna a ešte ked sa postavil..fuu,, ale poradiť nevjem