Bolest v penise

piotrus

Ahojte.mam taky maly problem.mavam bolesti pri koreni penisa zo spodku.je to tak medzi semenikmi a penisom tak v strede.je to taka tupa krcovita bolest az sem tam ma to donuti cupnut si.viete mi niekto povedat,ze co to je alebo co mam s tym robit?vdaka

Martin21

ahoj mam taky problem ze som si holil penis a som ho potom namocil vodou poholeni a momentalne ma nenormalne stipe a nemozem ani curat,,,a sa mi stiahla pokozka pred zaludom,,takze sa neda stiahnut dole ,aj da ale hrozna bolest..pomozte prosim viem ze som spravyl blbost ale co uz

paul

To mas stastie.Ale ja to mam teraz.A ta bolest je vzdy po sexe alebo masturbacii.Trva vacsinou cely den alebo noc.Potom to prejde a zacne zase po sexe.

chlapp

Toto ti asi nepomoze, no ked som bol maly a nepoznal som onaniu (do asi 10r), maval som v priblizne 1-2 tyzdnovych intervaloch tiez velmi silne bolesti v penise. Konkretne som to citil niekde na rozhrani zaluda a tela penisu, v jeho strede. Bolest sa podobala ako keby sa mi pokusala tupa strikovacia ihlica prepichut zo stredu penisu smerom von k uzdicke. Po tom, ako som objavil onaniu (liecebnu terapiu :o))) ) sa mi to uz nikdy viac nezopakovalo...