nezda sa vam to DIVNE?

Príspevok v téme: nezda sa vam to DIVNE?
zuha

ahojte, mozno to ani nie je problem ale radsej sa opytam na nazor aj inych ludi...takze ide o to, ze napr s priatelom sa nevidime 2-3dni a za tu dobu si ani nenapiseme, nezavolame, nesmskujeme, proste nic...vieme, kedy spolu budeme, len ze ci to nie je divne...nehovorim , ze je to tak vzdy, ale v poslednom case ano...co si o tom myslite?

peter24

nuz chapem, ze z toho co som pisal sa naskyta otazka "ci tuzi po mojej spolocnosti"...ale praveze aj hej, aj ked slovo tuzi je prisilne...proste ked sme spolu tak v pohode, ale ona nikdy nepovie kedy sa uvidime, kedy ma prides pozriet alebo podobne...to je to, ze potom sa citim, ze sa ja stale vnucujem a tak to bolo aj s telefonovanim a sms-kami

a k tym mobilom...vsak ja jej budem kludne pisat listy alebo posielat postove holuby, no ale je tretie tisicrocie a mobily+internet su prostriedkami komunikacie...problemom ale nie je mobil, ale to, ze z jej strany necitim spätnu väzbu a to ma ubija...a ked som sa jej minule spytal ci si vobec vsimla, ze jej uz nevolam, tak len pokrcila plecami, ze "no ved co, vsak si piseme na icq"...no a to ma uz uplne dostalo, porovnat to, ze sa mozeme pocut a komunikovat ako ludia s uplne neosobnym pisanim do prazdna...a to som jej este povedal, ze ani tisic smejucich sa smajlikov na icq sa nevyrovna tomu, ze ju budem pocut sa smiat...ale zda sa, ze nepochopila

chcelo by to konecne zistit, ako ma vnima...a dakujem za nazor

kitana

Peter,
a myslis, ze ona nejakym sposobom tuzi po tvojej spolocnosti?
Inac tie mobily su strasna vec, sme na nich taki zavisli, ze mi je z toho az zle, neosobne, vsetko sa da zrusit, riesit cez ne a tak sa laske ktoru prezivame nie priblizujeme ale vzdialujeme, neozve sa rovnica ozve sa az prilis? Kontrola! Je to tazke, clovek je tvoj silno sugestivny..ach jaaaaj Tak drzim prsteky

peter24

nuz ono to prave nie je vztah co je medzi nami...je to viac ako kamaratstvo, ale vztah nie...a prave to ma trapi, ze keby sa to nejakym zazrakom prenieslo do roviny vztahu, ci mozeme takto existovat...na jednej strane ja, co potrebujem citit lasku z jej strany aj v podobe sms-iek, telefonatov ci milych osloveni a na druhej strane ona, ktora pristupuje k takymto veciam s odstupom a citom nedava az taky volny priechod...ja neviem ci by som si nato zvykol, ja to fakt potrebujem citit, aj ked si uvedomujem, ze laska nie je len o mobilnom telefone a vo vztahu ide urcite o viac...

ale diky, fakt musim vyvodit nejaky zaver konecne, lebo sa z toho zblaznim

zuha

tak sa to vyriesilo tak, ze mi dnes dokonca volal on, ze ci este zijem, ked sa tak dlho neozyvam... tak som rada... no ale ide o to, ze ked mu poveim, ze preco mi nezavolas , tak mi da protiotazku a preco mi nezavolas ty...len pride mi to take, ze sa ozyvam len ja vacsiou jemu..ale asi nie...on to vidi inak ako ja.... cize som spokojna, kedz e sa mi dnes ozval uz konecne on...

kitana

Peter, pozri ak tu osobu skutocne lubis, nehanbi sa jej to dat najavo, nemas co stratit, mozes len ziskat...ja sa vzdy riadim tymto heslom, nehrajem sa na nieco co nie som...ja ak chcem zavolam, mozno je to trapne, ze otravujem, ale podla mna pocity a potreby inych ludi nie su trapne, obzvlast ak si s niekym vo vztahu. Ak ti to nebude opatovat a uvidis, ze proste vas vztah je nadalej taky...tak treba si len potom zosumarizovat, ci ta vobec naplna ten vztah, ta osoba, o com to je a kam to speje a z toho si vyvodit zaver na akom si budes stat, nie je to jednoduche, ale podla mna je to tak spravne

peter24

dakujem kitana

no mozno som sa nechcel len s vami podelit, ale by som aj rad pocul nejaku radu...viem, ze je tazke davat odpovede ked situaciu poznate skreslene z par riadkov...ale predsa, ak vas nieco napadne tak budem rad...diky

kitana

Peter, presne s tebou suhlasim, s tymi krasnymi telefonatmi o nicom, s tym smiechom a aj s tou rovnicou a aj o tom, ze nemam problem zavolat niekomu len tak ak k nemu nieco citim.....100%SUHLAS