nezda sa vam to DIVNE?

Príspevok v téme: nezda sa vam to DIVNE?
zuha

ahojte, mozno to ani nie je problem ale radsej sa opytam na nazor aj inych ludi...takze ide o to, ze napr s priatelom sa nevidime 2-3dni a za tu dobu si ani nenapiseme, nezavolame, nesmskujeme, proste nic...vieme, kedy spolu budeme, len ze ci to nie je divne...nehovorim , ze je to tak vzdy, ale v poslednom case ano...co si o tom myslite?

zuha

rencik ako my sa mame o com bavit,len sa mi zda zbytocne preberat vserko v telefone, ked si to potom mozme aj osobne povedat...a keby osm tak strasne chcela, tak ho mozem vidiet kedy chcem,byname cca polhodku od seba..... ale len v poslednom case ma to tak napadlo..vies, lebo aj na skype mu nepisem, pretoze viem, ze lepsiie si popise s niekym inym a pripada mi ako keby sa so mnou tam tak neodviazal...

renčik

zuha-ja som na om podobne. Proste aj tri dni nič. 6iadna sms, žiadny telefonát. Ja mu volať nechcem, aby som ho v práci nerušila. A keď si už konečne zavoláme, tak nie je téma. Len tak, že ako sa máš, čo robíš.... Tak neviem, vy keď si voláte s vašimi priateľmi o čom sa bavíte?

zuha

vies, naco mu mam volat, ked si vsetko povieme aj tak ked budeme spolu... a kvoli neakym kravinam mu volat nehcem, lebo viem ze velakrat nema cas ani so mnou volat ked je v praci.to mi len povie, tak rychlo hovor, nemam cas...a vecer uz potom zase nieco robi a nehcem ho rusit....len ci to ozaj neni take zvlastne, akoby uz sme si nechybali alebo tak...