nezda sa vam to DIVNE?

Príspevok v téme: nezda sa vam to DIVNE?
zuha

ahojte, mozno to ani nie je problem ale radsej sa opytam na nazor aj inych ludi...takze ide o to, ze napr s priatelom sa nevidime 2-3dni a za tu dobu si ani nenapiseme, nezavolame, nesmskujeme, proste nic...vieme, kedy spolu budeme, len ze ci to nie je divne...nehovorim , ze je to tak vzdy, ale v poslednom case ano...co si o tom myslite?

kitana

Zuha,

pozri musis si uvedomit, ci to to a on chyba alebo ci ti to vyhovuje. Ak Ti to chyba, tak sa ozvi, mozno aj on si hovori, ze ta nechce rusit, alebo, ze nechce byt dotieravy. Podla mna by sa clovek nemal hanbit za to, ze mu niekto chyba, hanbit sa za to, ze chces ho pocut a vediet co robi...Podla mna je to normalne. Ak Ti to , ale takto vyhovuje tak to neries. Ale kedze asi pises tu na toto forum, nejako ti to podla mna aj vadi. Tak sa skus ozvat ty, uvidis ako bude reagovat a potom to budes adekvatne riesit, mozno sa tesit. Alebo sa s nim o tom otvorene porozpravaj, ze preco je to tak, ze tebe to chyba. Neviem , ale aky ste si blizky a do akej mieri sa rozpravate o takychto veciach

jajka001_

my sme spolu 12 rokov a neviem si predstavit, ze by som mu vobec nezavolala...ta chvilka, ze ahoj, chybas mi lubim ta, ta sa vzdy najde...ked mu nezavolam ja tak mi zavola on ze co je, ani nezavolas...

peter24

caute baby

neda mi nepridat svoju skusenost... povedzme, ze je tu baba s ktorou to vyzeralo nadejne na zaciatku, ale postupne sa to nejako pototo...no k veci...predtym sme si pisali sms-ky len tak, aj tie telefonaty boli dlhe a vzdy bolo o com hovorit...boli to v podstate strasne blbosti co sme preberali a smiali sa na tom, no ved to poznate ked ste zalubeny tak vam je jedno o com, ste radi, ze toho druheho pocujete,ze pocujete ten anjelsky hlas, smiech...no po istom case to bola snaha uz len z mojej strany udrziavat to naco som mal take pekne spomienky...no potom som si povedal, ze preco by som mal ja stale prvy pisat a volat, prvy sa ozyvat, ze prestanem a pockam kym sa ozve ona...bohuzial som sa vlastne nedockal...v podstate sa sprava tak, ze jej sms-ky a telefonaty vobec nechybaju, a ked sa mi aj ozve raz za tyzden tak pracovne...absolutne ju netrapi, ze co robim, co mam nove, ci som ok kedze 4-5 dni o mne nevie...problem je v tom, ze ja si to az prilis pripustam a strasne ma to trapi...v hlave sa mi vytvaraju rovnice typu neozve sa=nemysli na mna=nechybam jej=kasle na mna...a urcite to nie je zaneprazdnenostou, proste na tu sms si clovek cas vzdy najde ak mu ten dotycny zato stoji...ako stretavame sa 2-3x tyzdenne ale skor pracovne a parkrat sa ma aj spytala, ze ci nieco spravila a pod...no ale co jej mam povedat, pis mi, volaj mi, ved to sa neda prikazat ak to clovek tak neciti...

sorry trochu dlhe asi...no ja proste rad napisem, zavolam osobe, ktora mi chyba a ktoru lubim, len ked to nie je obojstranne tak mi to trha den za dnom srdce

simonka..

no tak to sa cudujem to aj take vztahy su co sa jeden o druheho nezaujima to ja si pisem z manzelom niekedy aj 10 krat do dna a to pracuje vonku uz jak sa dlhsie neozyva tak som nervozna o nom ani nehovorim mne to pride velmi cudne

cajik

No,my si volame kazdy den. Len tak,aj ked len na chvilku,ze "ako sa mas, co robis,co nove".. Ja som ale typ cloveka, ktory sa potrebuje vela rozpravat,a hlavne-rozpravat o svojich kazdodennych zazitkoch a podelit sa s niekym o tom. A moj priatel ma rad vypocuje a on je taky isty.. Takze tak. A ked mu nemam co povedat,tak mu aspon zavolam,ako sa ma.. Lebo ma to zaujima,lubim ho a chcem vediet ako sa ma,co ma nove..

Zuha,ja by som ti radila spytat sa na to priatela,ako to vidi on..to ti najlepsie ozrejmi situaciu. Mozno ti povie uplne ine vysvetlenie,nez my tu ;) Mozno je ten typ,ktory sa neptrebuje rozpravat stale ked sa ma furt rovnako a "nic nove nezazije". Inak jasne ze aj my si vsetko povieme ked sa stretneme.Ale kym sa stretneme,tak mi chyba,a chcem sa s nim podelit..proste mne to robi radost,ze mu mozem povedat co som zazila.

Hm,a este ma napadlo,ked ti zrazu nevola,nepise, neznamena to tak trosku ze mu nechybas? ..

zuha

alzbee, tak aj my ked sme spolu chodilisme si volali, pisali, prezvanali, a trvalo to v podstate donedavna len neivem co take sa stalo jpootm, ze to tak uz nie je :-(( sama to neak nechapem, ako nechyba mi to neak len ma sere ze aj ten vztah uz nie je ako na zaciatku aj ked nemozem povedat, ze je zly.... len je to uz o niecom inom

alzbee

renčik: neraz som sa pristihla pri tom, ze o com sa vlastne s priatelom bavit...akoby medzi nami viazla komunikacia a sam mi povedal, ze ja a on nie sme tim, ze netahame za jeden koniec :-(...a ma pravdu...lebo my sa ani bavit spolu velmi nechodime...no a co sa tyka tych telefonatov, tak to sa jeden druhemu ozyvame raz za tyzden! Ale ide o to, ze kedysi to tak nebolo...najprv sme boli spolu rok aj stvrt a vtedy sme si volali kazdy den, prezvanali sa, kecali donemoty...potom sa so mnou rozisiel (ale aj tak sme sa stale stretavali) a az teraz, ked sme sa dali druhykrat oficialne zase dokopy, tak to upadlo:-(...a vlastne momentalne ani neviem, ci je moj priatel...lebo sme sa mesiac nevideli, ked sme sa mali vidiet, tak sme sa este aj pohadali a odvtedy sa mi neozval:-(...aj ked som mu napisala, ze mi je to luto:-(...cize v podstate po vyse dva a pol roku sa to skoncilo jednou hadkou cez telefon:((...i ked mozno je to tak lepsie...lebo asi sme sa k sebe naozaj nehodili a keby sme sa stretli,tak je to o tazsie sa rozlucit...ah boze, aj s tymi vztahmi!..ale sorry, dako som sa rozpisala a ani to moc nepatri do tejto temy...

zuha

kitana vies ide o tom, ze on ma po praci este inu pracu doma vies...takze ho moc rusit ako nechcem a ako byvame spolu cez vikendy vzdy ,ale jaksik cez ten tyzden uz neak nekomunikujeme...a hlavne mne sa nehce prvej stale zacinat s tym vies..... mozno je to aj tym, ze sme spolu uz vyse 4roky a viac...

kitana

No mne by to vadilo, sice ok ak je v praci je v praci, ale nech mi nikto nehovori, ze si clovek nevie najst par sekund aby napisal sms, len tak, ze cmuk alebo hocico....A vecer, ked ma po praci tiez nema cas na telefonat? Mne sa to nejako nepozdava. Podla mna ak niekoho lubis a ti chyba tak mu to chces dat najavo. Ale ja som zase moc citliva, takze nemusite ma brat vazne.