Hemoroidy

Súvisiaci obsah

srapinka

Na hemoroidy vyrábajú liek v Poltári. Pomohol mne, manželovi, aj kamarátkam. Kompletne sme sa vyličili. Kontakt: -adresa odstránená-, alebo 0905472599

[zruseny12]

tak nch sa ti to podari,vyliecit,hlavne musis mat trpezlivost...a nemusis kazdy den robit kupele,staci 1x do tyzdna...
tak sa drz

peto55555

uz som si bol kupit slivky susene a celozrnne ...s naozajstnou liecbou zacinam od pondelka lebo cez vikend pracujem..

peto55555

mariaa cital som príspevky od teba ako si pochodila..skusim aj ja tie tabletky a tie cipky ...dakujem ahojcek..

[zruseny12]

tak skus este ten DETRALEX-kupis v lekarni...
alebo ten HEMODIN/tiez sa da kupit v lekarni/aspon sa dal/
to je na posilnenie ciev atd.
mozes si precitat aj na google mozno o tom DETRALEXE...co obsahuje atd.
tak ti prajem aby sa ti podarilo nad nimi vyhrat a aby si nemusel ist k lekarovi...mne chirurg povedal,ze pojdem na operaciu,a ina lekarka mi poradila,aby som ich iba preliecila...o tom HEMODINE som sa dozvedela len z nejakeho casopisu,vyskusala som a pomohol...vybrala som asi 4balenia...

PETO55555

Mariaa u lekara som nebol ...hemoroidy mam dost casto hlavne svrbenie a taky blby pocit mávam v konecniku... nekrvacam keby ano iste by som siel lekarovi..takto skusam individualne..

[zruseny12]

este som zabudla pri HEMOROIDOCH...nemozes vela sediet,ani vela stat...
JE TO VELMI INDIVIDUALNE A KAZDY SI MUSI NAJST PRE SEBA TO NAJLEPSIE,CO MU POMAHA...S TOHO VSETKEHO,CO TI RADIM NAPR.JA...aleobo niekto INY...
kazdemu pomaha nieco ine...

[zruseny12]

napr.taky popkorn by si nemal jest,lebo by ti drazdil creva...

celozrne chlebicky mozes,ale tiez nie velmi casto,lebo obsahuju KYSELINU FYTOVU a ta zasa ZABRANUJE VSTREBAVANIU VAPNIKA...
treba vsetko z mierou...
to PSYLLIUM PLUS JE VELMI DOBRE.../kupis ho v lekarni/

[zruseny12]

ano pomozu,co by nie...
ked ti nepomohli kupele,tak neviem,mne pomohli a to som mala 2stupen hemoroidy...
ale tam treba poctivo a dlho sa liecit...
u lekara si bol?v akom stave ich mas?aj krvacas?