VYADAVAJU MI VLASY- POMOZTE MI SURNE

mia_999

liza8 - z tupirovania sa ti vlasy mozu polamat, teda budu posobit redsie, ale kazdy vlas, ktory takto znicis vyrastie znova kvalitny a zdravy, ked mas dostatok vyzivy a vitaminov. je to ine ako ked vypadnu napr. z liekov, to uz nemusia narast spat. ked ich tatko namahas, tak im daj aspon pravidelnu velmi kvalitnu regeneraciu (moze byt aj henna)...
:(( - ked je vlas tensi, tak bud je to posobenim DHT, kolagenom, alebo je to zla vyziva korienka. urcite skus nejaky doplnok, ja by som ti odporucila revalid aspon 3 mesiace. luna ti nepomoze, ked uz badas, ze je od korienka vlas tensi.
anyeliq - najlepsia je cerstva zihlava, predovsetkym koren zihlavy. treba pit(max mesiac) aj vmasirovavat do pokozky. ked nemas kde natrhat, tak moze byt aj z lekarne, ale radsej nie ta v sackoch.

liza8

Ahojte, ja som mavala tiez huste vlasky...ale som blba:D, a som si ich dost nicila...teraz uz si davam pozor, no dost mi padaju a TUPIRUJEM si ich, ja hlupa:D:D:D...myslite, ze mi z nadmerneho cesania mozu vypadat vlasy:(((...buuuuu..prosim poradte. ďakujem

:((

no skusim nabuduci lebo som si tiež akurat umyla vlasy a som si dala odvar zo zihlavy a zajtra si pojdem kupit niake vitaminy zinok kremik a tak uvidime no :( u koznej nie ale na jesen mi ties dost padali tak som bola u obvodnej a dala mi iba zinok a niake tabletky este ale vtedy som tie vlasy nemala take tenke ako teraz :( a este sa mi paci aj to s tymy chilli paprickami tak aj to skusim

modracik

Ja mám odskúšané Nature-min brať dlhodobo v tabletkách,/lebo určite chýbajú minerály!/vmasírovať FIRST do vlasovej pokožky, umývať si vlasy šampónom a kondicionérom pre váčší účinok zFLP.Keď máš doma bioptron, tak nasvecovať =svet.terapia.Bez vedľajších účinkov je všetko.Ak potrebuješ viac informácií,napíš meil.

zuzic

bola si uz u koznej? ja som tam bola skusila som uz skoro vsetko a nic nepomohlo:( a nechces sa pridat a skusit to s tym pivom ci mi tu poradili? ja som to skusila prvy raz vcera viem ze po jednom raze sa to neda posudit ale mam z toho dobry pocit.

:((

to je zvláštne ja som vzdy mavala hrube a pevne vlasy a teraz z nicoho nic uplne jemne tenucke 1/3 z toho aky som mala predtym a aj uplne take slabe tie cibulky a dost hrozne mi padaju myslim ze preto ked mam take slabunke tie cibulky :( ale nechapem ako sa mi mohli tak stensit za par mesicov vlasy uplne slabunke ako paperie myslite ze mi chyba niaky vitamin alebo co ? uz som minula celu lunu lopuchovu a je to cim dalej horsie prosiiiim poradte mi :(