po prvy krat....

jaja

ahojte=0)ja som mala svoje poprve minulu sobotu a bolo to fakt krasne=0)mam 19 a on 23,predtym som nespala s nikym lebo som to tak jednoducho necitila,v kutiku duse som to chcela ozaj z lasky...a bolo to=0)stalo sa to v aute,okolo polnoci na polnej ceste sme zaparkovali v dedine a tam sme sa hrali az sme sa nakoniec dostali k tomu=0)on bol moj prvy a ja jeho prva=0)a som rada,ze to tak je a dufam,ze budeme este spolu dllho lebo ho velmi milujem a viem,ze aj on mna=0)krvacala som dost,bolelo to,ale hlavne,ze to bolo s nim=0)a potom sme sa este dost dlho objimali v aute a rozpravali len tak o zivote a bozkavali a maznali=0)aj vcera sme sa milovali a bolo to super a myslim,ze stale to bude lepsie a lepsie casom=0)

slimacka

Baby kazda z vas napisala,ze ste mali bolest. Ja nic!!! Prvykrat som sa milovala ako 24-rocna, a som rada,ze som si pockala na tak super chalana!! Co bolo najdolezitejsie, ze bol nezny, pritom srandoval:)) vobec som nebola nervozna.. Dole som nic necitila, ani bolest, ani rozkos... Az na dalsich milovaniach som pocitila viac rozkose.. Reci, ze pri prvom milovani mozes zazit orgazmus neverim!!!!

ZuziP

No ja som to s priatelom skusala viac krat,na prvy krat sa nam to nepodarilo.Boli sme svoji prvy,tak sme mali strach co mozno posudia aj iny z vlastnej skusenosti.No nam sa to podarilo asi na 3x (1 aprila) a pocit?No ziadny okuzlujuci,bolelo ma to a myslim ze som to prezivala placom...ale teraz som s tym clovekom uz 4 roky a je to krasne...bolo aj trochu krvi,to je jasne...ale prezila som bolest a je to v pohode.Bolo to skoro v 16 rokoch

katika88

Adriana preboha a co este robis pri takom chlapcovi?Ved maj trosku ucty k sebe samej, nevinne dievca a taha sa s takym frajerom.Nechapem to.A este ta aj podviedol a ty si dalej s nim.Poviem ti to otvorene ja som poznala takeho chlapa ako je ten tvoj a vies preco je s tebou?Nie z lasky ale preto lebo si panna a to je to najvacsie lakadlo pre takych ako on.Vziat babe panenstvo, to je to o co mu ide.Tazko tu hovorit o laske.Len si pekne najdi nejakeho ineho chlapca ktory ta bude naozaj milovat.Radim ti chod od neho prec co najskor kym mu v slabej chvili nepodlahnes lebo podla toho aka si nevinne zmyslajuca tak ti ostanu akurat oci pre plac.

tinusska

moje po prve vobec nebolo take, ake som mala vysnivane, vlastne len sme sa spolu maznali a prislo to.. v ten den s tym ani jeden z nas neratal. prostredie nebolo take, ake sme mali vysnivane, ale zato o takych reakciach nasich tiel som vobec nesnivala, a to je nezabudnutelne. obaja sme sa chveli, ja som potom plakala. on bol panic a ja panna. nic krajsie som nezazila. sice, ja som vrchol neprezila, ale nezabudnutelne je vsetko okolo toho.... krv netiekla a ta bolest sa dala prezit.. myslela som si, ze to bude horsie... takze nestazujem sa

Luke27

adriana: takého by som kopol do riti!!!!!!!! je!!ť na takého! A ty mu ešte veríš keď ťa podviedol? alebo si z tých ale veď ma ľúbi( povedal ti to už? myslí to ozaj vážne?) a tak ty mu odpustíš.Ale urobil to raz, urobí aj druhý tretí ... a ty sa budeš cítiť ako hus, a keďže ho máš rada a nechceš aby si to stratila tak mu dáš, no on ťa potom aj tak pravdepodobne nechá. Neviem či to poznáš: poje!!!ť a odje!!ť. NO NEVIEM NEVIEM TAKÝ ĽUDIA SA ZA NOC NEZMENIA, TAKMER NIKTO Z NICH. NO HOLKA TO JEN LEN TVOJA VEC. A TEN STRACH JE POBLA MŇA U TEBA NA MIESTE!

adriana

mam chlapca, ktory bol pred tym strasny k dievcatam, mal ich velmi vela, naozaj strasne vela, zabaval sa s nimi, mal ich dokonca iba na sex navstevoval aj take miesta, kde to chlapi doslova vyhladavaju..ja som celkom ina, mam 18 a som este panna, myslim, ze ma lubi,aj ked nikogo este nikdy nelubil a mnoho ludi neveri, ze by sa mohol zalubit, nielen preto, ze vyzeram ako vyzeram, ze som modelka..ja som uplne ina ako ostatne dievcata, nedovolim chlapom vobec nic, bojim sa toho robit to s nim prvykrat..ze mu bude zalezat iba na tom, ake to bude..aby ma vedel ohodnotit pred kamaratmi, nechcem sa pred nim strapnit..
dokonca ma raz podviedol s jednou babou,lebo ja som s nim odmietala mat sex, po 2 mesiacoh..

ruza

velmi romanticke to nebolo, skor stresujuce... aj ked psychicky to bolo super ta fyzicka bolest to prerastla... katastrofa, akoze normalne som aj trosku plakala tak to bolelo. a ist na vecko nedajboze... ale tak po tretom raze to uz skoro v pohodke a neskor uplne v poho...

neila

No mam 17 a on 19... dost sa hanbim za vek,ze som sa mu dala v 15,ale nelutujem urcite, ani nebudem... urcite sa ti to bude vidiet blbe, ale co uz... som s nim 2roky a funguje tho vyborne...

mcr

a tá otázka,či to bolo romantické-ani nie...to je podla iba tak vo filmoch,...hoci semtam sa pritrafi.ja nemam moc rada romantiku.....ale to je mimo.....co uz len moze byt romanticke na tom,ze sa prave chytstas zazit tu nahorsiu bolest??aspon moja to bola....a ked mas napr.silne bolesti pri kramoch,viete,ako to bolí pri porode????1000 krat viac.takze sa mame na co tesit..ja osobne som videla porod na videu,vsetko detailne a bolo to viac nez hnusne...aj potrat som videla (chodim na zdravotnicku skoluale nebudem sestricka,budem robit v lekarni)a to nam pustali na somatologii.....bolo mi az zle.....