po prvy krat....

lucky

Hm...tak ja ti porozpravam nieco co by si mohla skusit.Moje porpve bolo hrozne,bolo s nespravnym clovekom, na zlom mieste, bolestive...ach ach.A potom prisiel moj sucasny priatel.Vzdy som hovorila ake by bolo uzasne keby som bola pockala nanho. A raz sme sa ani neviem ako dohodli,ze tu kapitolu mojho zivota vynulujeme a ze mi moje poprve uobi este raz.Nevedela som kedy,len som vedela ze som stale panna :-)))...A potom to prislo...Vana plna peny, sviecky, romantika. Pomaly a nadherne.A toto je to poprve na ktore budem spominat.
Tak ti navrhujem : Porozpravaj sa s nim ak ho tak lubis a skuste sa na niecom takom dohodnut. Nebudes lutovat.

machulka006

kixina.....no jo, diky...vies, ja som to svoje prezila vcera-...a asi som si to prilis vysnivala alebo co, lebo zrazu mam taky pocit ze takto som to nechcela....nebola tm ziadna romantika...:o(( a pritom, ja strasne lubim jeho a viem ze aj on mna....proste, moc svetla, ziadne sviecky, vonna lampa...a pritom..obaja sme to tak chceli.....:o(( zrazu mam pocit ze toto som teda nechcela..na toto nechcem spominat cely zivot...:o(((no viem ze uz to nevratim spät :o((

kixina

Ahoj Machulka....no poviem ti prvykrat je to vzdy o nicom :DDD ale nie je to taky zaujimavy pocit, skor zmiesanina strachu a vzrusenia :P nevies co pride vyvalujes oci....zalezi na tom , aky mas vztah s druhou stranou, ci si uplne uvolnena a podobne...ale ved sa vravi, ze do tretice vsetko dobre :DDDD