po prvy krat....

mcr

poprvykrat je to fakt o nicom....lebo ked do mna vnikol,nemohol sa ani hybat,tak ma to bolelo....ale netiekla mi krv....potom sme mali pauzu mesiac (to bolo pred dvoma tyzdnami) a robili sme to trikrat........nie uplne zasebou,to je predsa jasne.....mozno preto som to chcela este dvakrat,lebo som sa nespravila a dufala som..ale dako mi to nevadi...odvtedy sme spali spolu este trikrat,a ja zase nic..este mi to nevadi,,ale asi zachvilku zacne...no neva...dnes si idem dat prvu tabletku antiky..som zvedava...
najdolezitejsie je,aby sa po prvom sexe dala daka pauza,podla mna.....ja som mala p tom pocit,ze som chytila daku infekciu,sediet som nemohla tiež dako 2-3 dni...

neila

No moje poprve bolo so super cloviecikom, na dobrom mieste po dobrej predohre, ale aj tak to nebolo super.:) bolest... potom kvr... aaa... dost hnusne, na druhy den som ani sediet nemohla:)) Ale teraz sa natom bavim obcas... Bolo to podla mna urcite skoro... mala som 16 ale nelutujem vobec, ale hanbim sa za ten vek... no co uz, som s nim este vzdy a nic to na nasom vztahu nezmenilo... akurat nas posunulo dalej, viac si doverujeme, proste super... urcite NELUTUJEM :) A machulka nebojaj nic, ja som tiez mala taky cudny pocit prve asi 2-3dni... stale som nad tym rozmyslala, ale potom ma to preslo, tak nebud smutna, urcite aspon skusenost ked nie dobry pocit :))

karco

machulka006: na niektore veci sa oplati pockat. a ty si sa mozno velmi ponahlala a tak to nebolo ono. ale dobry napad spravit si svoje poprve po druhe.

daisy

ked sa to stalo prvy raz, mala som 19,5 roka, on 23, bol tiez panic, robili sme to po piatich mesiacoch od zaciatku chodenia a predtym bolo ozaj vsetko okrem suloze. Velmi sme po sebe tuzili, bolo to super, chcene, romanticke a prekrasne. O par mesiacov neskor sa stal mojim snubencom a neskor sme sa rozisli, ale aspon to nie je skaredy zazitok...

machulka006

lucky: dakujem ti za podporu a navrh....si zlata...ani nevies ako si mi prave zlepsila naladu....pekny vecer ti prajem