Blondynky alebo brunetky?

normal

JEDNOZNACNE BRUNETKY....A KED BLONDINKU TAK LEN NA JEDNU NOC A POTOM ODKOPNUT .... A NEZNASAT TAKE PEROXIDACKY BLONDINECKY .... BOZE FUUUUUUUUUUUJ

dajka

Karkulka: suhlasim s Tebou. Kazdemu sa paci nieco ine...sto ludi, sto chuti...Avsak verim tomu, ze chlapec, ktoremu sa vo vseobecnosti pacia len blondynky, by sa vedel zamilovat do brunetky...alebo opacne....lebo clovek sa nezamiluje len do vlasov....nepritiahne ho len krasa...dievca musi mat isty sarm, isrku...a vtedy sa na vlasy asi uplne zabudne.

karco

inak aj moj bratranec hovoril, ze sa mu pacia viac blondyny a nakoniec skoncil s brunetou. ale chcel by som povedat vsetkym blondynam, ze to je individualne. niekomu sa viac pacia blond vlasy a niekomu zase tmave. a niekomu na tom mozno ani nezalezi. a aj risave vedia byt dobre.

salvatore

Neda mi aby som nezareagoval.Mne osobne sa pacia tmave vlasy vysoka dlhe nohy pekna tvar a tmave dlhe vlasy..Som pritazlivy sebavedomy model pracujuci v zahranici.Ak si niektore babenky myslia ze ked sa prefarbia na blond muzi saleju je to blbost.Poznam vela skaredych blondinok ale ked si myslia ze su pekne nech sa paci..takze u mna blondina nema sancu len tmavovlaska.