Blondynky alebo brunetky?

brunca

dina prosim ta nehnevaj sa ale som sa dobre nasmiala na tom co si napisala.pred 5 dnami som aj ja takto hovorila a dnes?zivot sa meni strasne rychlo a radikalne,preto nehovor nikdy NIKDY. netusis co ta v zivote caka. vsetky sme sa sklamali ale zivot tu neni pre nas preto aby sme sa trapili a boli sami.inak by boh nevymyslel muza a zenu ale len jednu bytost.nemyslis???

brunca

no vsak karco je rovnaka krvna skupina.nejdeme k sebe on ma rad brunety :-)))hej dina nechces ho?
vies aky je super !!! dufam ze sa karco neurazi.

karkulka

dajka, ja nie som chlap, ale toto si si precitaj> mam viacerych kamaratov, ktorych aj dost dobre poznam a viem, ake typy ich pritahuju. Jeden je priam zblazneny do rysavych vlasov, alebo cervenych, ked zbada taku babu tak si ide rovno pre jej tel cislo, dalsi ma rad blondinky, ale iba s vlasmi prirodzenymi a nie umelo prefarbenymi, dalsiemu sa pacia dlhe rovne cierne vlasy, minule skoro do stlpu narazil ked zbadal taku babu ist okolo. Tych kamaratov mam dost, nechce sa mi to tu vsetko vypisovat, ale jednoducho povedane, CO CLOVEK TO NAZOR A VKUS, tak ako sa niekomu pacia velke prsia, male, maly zadok, okruhly zadok a podobne. Osobne som presvedcena, ze ked je zena pekna a vie sa pekne a vkusne upravit, tak sa paci kazdemu a chlapi sa na nu radi pozru bez ohladu na to ci ich favoritkami su blondiny ci brunetky.