Blondynky alebo brunetky?

karco

tak to potom nechapem to neboj. ved to by som bol radsej keby mi napisala, ze by sme si mozno rozumeli alebo nieco take. a pod uz pisat len do tej jednej temy, uz ma nabavi to furt prepinat :). len co tu blbosti piseme a nie veci k danej teme.

brunca

karco ona to myslela tak ze nema ani pomyslenie-akoze na teba-lebo je velmi zronena a sklamana a uz nikdy nechce chlapa-tak sa vyjadrila.tak teraz to mozes vysvetlit.

karco

to by tu musela byt dina, aby mi ona vysvetlila ako ona myslela to "neboj karco,nemám ani pomyslenie" lebo neviem ci som to ja zle pochopil alebo ona pochopila zle mna. no a potom by som ti to mohol vysvetlit.

brunca

nie normalne mi to prosim ta vysvetli.ok?lebo umriem od zvedavosti. som prefarbena blondina,to zato to moje vysoke IQ :-) ale asi ta farba obcas vplyva a sem tam cosi nepochopim

karco

boze, mozno ze som to ja zle pochopil tak som napisal kravinu. kasli na to. ty si prefarbena blondyna ci prirodzena?

brunca

jaj karco zas som to zo svojou blond hlavou nepochopila co patrilo mne?vsak co sa stazujes, ved si na roztrhanie!!!

brunca

jasne ze sa mi hovori,uz teraz hej dina pod prosim ta do temy otazka pre muzov-tam to rozoberieme,lebo tu oberame niekoho o rady ok,prihlas sa tam.