Ako na prvy sex

Príspevok v téme: Ako na prvy sex
petersonko

mam 16 rokov a moja priatelka ma 15....sme spolu mesiac a chceme mat sex, ale sme panic a panna...chceme to len sa bojime....bojim sa toho ze ju to bude velmi boliet....existuje u zien nejaky sposob pri ktorom ju odpannenie bude menej boliet??...alebo mal by som vediet nieco co je prvom sexe dolezite?...vopred vdaka

karco

v ktorej druhej teme, ako sa vola nech si to tam precitam. no inak asi som romantik, uz mi to bolo aj povedane. ved to hadam nie je zle.:)

brunca

nebola to blba otazka len som to nepochopila.no podla tvojho nizsieho prispevku v tejto teme som fakt mala dojem ze si romantik len mi to nesedelo s tym co si mi pisal v druhej teme o tych bokoveckach.

karco

ak sa na to obaja citite tak to urobte. myslim, ze to ze mate 15 a 16 nie je problem, ale robit to po mesiaci sa mi zda fakt skoro. to potom vyzera, ze to chcete robit len preto aby ste to uz mali za sebou. ale na niektore veci v zivote sa oplati pockat. aby si potom neskorsie na svoj prvy krat mal prijemne spomienky. a hlavne pozor na ochranu a tiez odporucam neplanovat.

brunca

aj tak to urobia ked to budu chciet,takze radsej im dajte dobre rady.no hlavne nezabudni na ochranu, ma len 15 a cely zivot pred sebou.neexistuje ziadny sposob akoby ju to prvy krat nebolelo,vzdy to prvykrat boli. hlavne treba fakt jemne a pomaly, mozno sa vam to na prvy krat ani nepodari.asi je lepsie to neplanovat ale proste ked mate chut tak ist na to,ono ked je tam laska alebo silny chtic-nepises ci sa mate radi- tak sa nad tym potom ani tak velmi nepremysla ci to bude boliet,resp.nie je to az tak dolezite.tiez si myslim ze je lepsie pockat,ono zena v 15 este nie je zena,nie je ani fyz.ani psych.este pripravena na sex,nedokaze si to uzit.ale samozrejme kazda je ina.

anonym

a nezda sa vam to skoro????za prve ste spolu len mesiac a za druhe ste este obaja deti...sorry ale tak to je...a robit to len preto, ze to uz robia aj 13 rocne deti , je fakt somarina...zachvilu to bude na celom slovensku vyzerat ako v romskych osadach, deti maju deti...a ak sa na to odhodlate tak samozrejme ze musis ist na to jemne...