NAJ depresivne kocky!!!

brunuska

hej giv dostala- a si ma s nim riadne nastvala :-) lebo zas ako vzdy musis mat pravdu co?! vrrrr vzdy dojde na tvoje slova.
inak je fajn ludia ako ma beriete- ale ja sa tak fakt neberiem- nie som nic extra som obycajna sibnuta baba- ale nebojim sa povedat svoj nazor aj ked niekedy je to riadna blbina :-) a nebojim sa zan ani pobit aj ked viem ze nemam pravdu a ked urobim chybu tak si ju priznam. mozno nas skutocne giv ta nasa prekliata hnusna minulost robi takymi ake sme- skvele :-))) aj ked su tam urcite sramy-ktore sa tazko zahoja a sposobuju nam v tej buducnosti problemy-je tazke hladiet len do buducnosti a ani raz sa neobzriet spat- je tazke verit ludom ked nas mnohi zradili,ublizili..ale je dolezite si uvedomit ze nie vsetci taki su.ja viem. ten prekliaty strach...ale budem s nim bojovat a snad ho porazim. :-)

giv

gomez,tak skoda,ze pojdeme,ale sa nebudeme vidiet a nepokeckame. mozno sme susedovci,co ty vies :)) ja asi tak okolo panelaku sa potulam, alebo pojdem na nakupy :)) idem,lebo vecer bude neskoro plakat pod tmavou oblohou,ze som nechala zomriet jeden krasny dnik!
tak popracuj okolo domu,lebo vo february mozno padne sneh!
:)))

gomez

chcem ísť s tebou giv! Fakt je krásne. Vidíš, toto ma vie napr. potešiť. Možno že odídem skôr a niečo si porobím okolo domu. Chcem byť vonkuuuuuuuuuuuu....

giv

gomez :)))
brunca,uz ti prila posta?
tu je tak krasne slnecno,asi idem von.len skoda,ze som sama a poruke nik! zobrala by som ti vyvencit hafana,bru.
:))

gomez

ano ano, giv. Ja som to trochu skrátil. Tá fáza je vlastne pretečenie pohára skúseností. Mne sa to stalo tiež. Dospel som do veku, keď sa odo mňa začalo vyžadovať zaujímanie jednoznačných stanovísk. Pokiaľ ide o jednoduché rozhodnutie je to ľahké. Pokiaľ o celoživotné, je to strašné. To, čomu sa niekedy hovorí "depka" by som radšej niekedy nazval "lámať si hlavu ako ďalej". Každému sa raz naplní hard disk a staré musí preč. A preto, čím skôr zistíte že dôležitá je budúcnosť, tým lepšie. Jednoducho keď si terajší stav odžijete tak prídete k jednoduchej odpovedi: je to môj život a zariadim si ho ako ja chcem a nedovolím aby ma niekto ničil. Partneri sú preto partneri, lebo sa dopĺňajú a nie vyciciavajú.

giv

gomez, nie sme vo veku,ked sa z nas stavaju spravne zeny, ale skor by som povedala vo faze, ked by sa to uz malo konecne stat!!
:))))
vdaka za prispevok, je velmi podnetny.brunca vie, kde ho uplatnit, ja tiez.takze sa pokusime robit v zivote aj to,co sme si odopierali,v co sme neverili,po com sme len tuzili,ale nedopriali sme si to pre strach a nizke sebavedomie,ktore v nas niekto vybudoval.bali sme sa vlastneho zlyhania a vlastnej nedostatocnosti,videli sme len svoje chyby ale nie hodnoty, a nedovolili sme ani nikomu inemu, aby tie hodnoty v nas videl,a ked ano,tak sme ho presvedcili,ze sa mili vo svojom usudku.tak sme trapili seba aj druhych. za mnou bude musiet niekto bezat dlhe trate, ale nesmiem byt nedosiahnutelna,lebo to nik nevydrzi.toto si musime zapamatat!!! pretoze muzi maju pocit zlyhania,ked od nich utekame...a my to robime cely zivot.ale uz nebudeme.s tymto som tu prisla :))) a kedze sme to tu rozoberali uz milionkrat,tak tu davam na vedomie kazdemu, aj brunuske,ze sa s tym nesmieme uspokojit,lebo sme jedine svojho druhu a budeme takymi pre toho,kto tu jedinecnost v nas najde a napriek tomu, ci praave preto nas bude chciet! a my jeho, samozrejme!!!

misulka2906

ahojte...no ani som si velmi necitala ostatne prispevky tak ani neviem o com kecate vy ostatny...ale pridala by som sa ...bo aj ja som sa uz sklamala a nie raz a uz si myslim ze je to asi vo mne ze som strasny debil..

gomez

giv, veľký súhlas. Vieš, posudzujem práve podľa názorov a spôsobu analyzovania problémov. A podľa brunuskyných príspevkov môžem s kľudným svedomím priznať, že je my jej správanie blízke a viem sa s ňou vo veľa veciach stotožniť. To isté platí napr. aj na frantika.
Nie nadarmo sa hovorí, že "žena je ako víno". Ale to platí aj na mužov. Je to veľký dar, že na základe svojho doterajšieho života budete môcť možno lepšie vyhodnotiť ďaľšiu situáciu lepšie ako iný. Teraz ste asi práve vo veku keď sa z vás stanú pravé ženy, ktoré neopijú len lacné kolotočové atrakcie. Možno že práve preto teraz trpíte, že ste zistili že nejdete správnou cestou. Všetci nech si zvás berú príklad že ste zmenili čo bolo treba zmeniť.